Strona 11 z 38 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 380

Wątek: Formuła 1

  1. #101
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Heidfeld to się chyba spakuje po tym sezonie. Robert jest teraz dwie klasy lepszy od niego.

  2. #102
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    może i szybciej niż po końcu sezonu kto wie

  3. #103
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    Teraz mogą żałować że nie oddali haitfelda i nie zostawili vetela w jego miejsce.
    A może dojdzie do wymiany np.Kubica za Kovalainena?Raczej transfer Kubicy do ferrari w miejsce Masy już raczej nie aktualny.

  4. #104
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    A w cieniu EURO nasz Robercik wywalczył pierwszą linię w Kanadzie!! Kolejny raz barwo!! Oby jutro było pudło!! Widzę to tak - Robert na podium, Polacy leją Szkopów i pijemy do czwartku, do następnego meczu Polaków

  5. #105
    lepiej widzę Polacy leją szkopów Robert wygrywa ja zgarniam 1000 USD za taki wynik i czekam na losowanie samochodu BMW
    To taka promocja na betssonie była
    może jeszcze jest ale nie wiem

  6. #106
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    o której ten wyścig jutro jest bo na programie polsatu jest o 1.00,ale nie jest napisane że to live.

  7. #107
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Chyba o 19 na TV4

  8. #108
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    dzięki,to jak tak jest to akurat gdy Robert będzie dojeżdżał do mety zacznie się mecz biało czerwonych

  9. #109
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    No ja postawiłem że Robert w top 3 bedzie w wyscigu jeszcze przed kwalifikacjami po całkiem dobrym kursie, teraz kurs pewnie polecial ostro w dół, jeszcze miale ze Hamilton bedzie wyzej niz Kovalinen w kwalifikacjach no i sie udało. Szkoda że Hamilton już po czasie był na bardzo szybkim okrązeniu i w ostatnim momencie wyprzedził Kubice, chociaż może lepiej bo tak znowu by gadali cały dzień że Kubica wygra, a tak nie beda gadali a i tak wygra Ale tak realnie to chce zeby utrzymal te 2 miejsce to i tak good bedzie, bo na tych długich prostych samochody Mercedesa osiagają kilka km/h wiecej niż BMW więc będzie ciężko walczyć z Hamiltonem który przez wszystkie serie jeżdził znakomicie i myśle że jednak on to jutro wygra, chociaz i tak licze na drobne potkniecie.
    Jak sądzicie Robert ma duzo paliwa?

  10. #110
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    Nie oglądałem kwalifikacji ale znając życie i przebieg wcześniejszych wyścigów to Robert ma mniej paliwa niż maclareny i ferrari.