Strona 11 z 24 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 236
  1. #101
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    ciekawe jak to bedzie jak beda karty MB czy tez beda tak blokowac konta czy karty dostana nieliczni ?

  2. #102
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    witam. czy dostal moze ktos z Was taka informacje ? :

    Emisja e-pieniędzy jest 'uregulowaną działalnością' w ramach Financial Services and Markets Act z 2000r. Moneybookers Ltd. podlega przepisom brytyjskiego regulatora usług finansowych FSA. Saldo Państwa konta Moneybookers jest chronione przepisami pod względem wymogów dotyczących kapitału, płynności oraz regulowanego kursu walutowego. Jesteśmy zobowiązani do przechowywania środków otrzymanych w zamian za e-pieniądze w uprzednio zdefiniowanych, mało ryzykownych aktywach i posiadania w każdej chwili wystarczającej ilości płynnych środków do spłaty wyemitowanych e-pieniędzy. Jesteśmy prawnie zobowiązani do poinformowania naszych klientów o następujących kwestiach: (1) nie stosowaniu schematu kompensaty za usługi finansowe (FSCS) do środków przechowywanych na koncie Moneybookers; (2) jeśli Moneybookers Ltd. stanie się niewypłacalny, środki przechowywane na kontach Moneybookers mogą stać się bezwartościowe lub bezużyteczne; (3) w konsekwencji, jeśli Moneybookers Ltd. będznie niewypłacalny, mogą Państwo stracić środki przechowywane na koncie Moneybookers.

    Zaznaczenie tej kratki oznacza przyjęcie do wiadomości powyższego ostrzeżenia. Nie przyjęcie do wiadomości tego ostrzeżenia oznacza możliwość dalszego korzystania z Moneybookers, ale saldo konta nie może przekroczyć GBP 1000 lub tej samej kwoty w walucie jaka zarejstrowali Państwo swoje konto.


    jak mam to rozumiec ? czy to jest standardowa procedura ? i jesli zbankrutuja to nie ma szans na odzyskanie srodkow, tak ?

  3. #103
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Czesc
    Co sie dzieje kiedy ktos ma juz limit wyplay w moneybookers, jest szansa ze ci zwieksza ? jesli ktos ma jakies info to porsze tu lub na priv

    pozdrawiam

  4. #104
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    mozna zwiekszac m.in wysylajac list z kodem do domu - chyba 5k eur - depozytujac z karty kredytowej i banku itp powinienes miec tam zakladke "jak zwiekszyc limity"

  5. #105
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    tak wiem, tylko pisze juz ze mam maksymalny i nie moge zwiekszyc

  6. #106
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    max jest chyba 15tys eur/90 dni jak przekroczyles to musisz czekac.. jesli wykonales np 94 dni temu transakcje za 1000euro to za 4 dni bedziesz mogl wykonac transakcje do 1000 eur bo sie odblokuje ten tysiak.

  7. #107
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    ok dzieki za info

  8. #108
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    max jest chyba 15tys eur/90 dni jak przekroczyles to musisz czekac.. jesli wykonales np 94 dni temu transakcje za 1000euro to za 4 dni bedziesz mogl wykonac transakcje do 1000 eur bo sie odblokuje ten tysiak.

    znosza limit dla kont VIP

  9. #109
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    a co trzeba zrobic zeby miec VIPa?

  10. #110
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    ja nie wiem ile wy zarabiacie ze kazdy chce miec vipa ale gratuluje