Strona 11 z 84 PierwszyPierwszy ... 9101112132161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 838
  1. #101
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    chcialbym sie dowiedziec cos na temat bad beat jackpot, to trzeba grac na okreslonych stolikach , czy nie ma to zanczenia????
    od jakich ukladow jest wyplacany ??? kareta na karete i wyzej ???

  2. #102
    Witam,
    Cytat Zamieszczone przez WojtasPolak Zobacz posta
    chcialbym sie dowiedziec cos na temat bad beat jackpot, to trzeba grac na okreslonych stolikach , czy nie ma to zanczenia????
    od jakich ukladow jest wyplacany ??? kareta na karete i wyzej ???
    Wszystkie informacje na temat Bad Beat Jackpota znajdziesz tutaj
    pozdrawiam
    Piotr

  3. #103
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    pytanie do i4poker czy jest mozliwe w jakis sposob sprawdzenie czy aby ktos nie gral uzywajac jakiegos prostego programu (typu HOLDEM MEMORY) do dawania fold/check robiac w ten sposob VIPy a wiadomo VIP to pieniadz, coz obserwuje gre jednej osoby i jest taka sytuacja ze wiecej niz 90% to jest gra typu FOLD nawet majac w grze SOKO odkryta jedna karte i ta karta jest AS przeciwko DWOJCE i stawce POL EURO, proponuje popatrzec na gre tej osoby by zrozumiec co jest grane!

  4. #104
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    6
    Mam pytanie do ludzi grających w I4poker.
    Wypłacaliście już jakieś środki z ich konta głównego np na Neteller? I ile to trwało?
    Nie chcę za wcześnie wystawiać jakiś niepochlepbnych opinii, ale od poniedziałku czekam na akceptację wypłaty środków i ..... cisza.

    Być może jest to standardowa procedura przy wypłatach i nie mam się czym stresować, dlatego pytam Was.

    Pozdrawiam

  5. #105
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    jak sie z dobywa pkt VIP bo nigdzie nie moge znalezc

  6. #106
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez Josphef Zobacz posta
    Mam pytanie do ludzi grających w I4poker.
    Wypłacaliście już jakieś środki z ich konta głównego np na Neteller? I ile to trwało?
    Nie chcę za wcześnie wystawiać jakiś niepochlepbnych opinii, ale od poniedziałku czekam na akceptację wypłaty środków i ..... cisza.

    Być może jest to standardowa procedura przy wypłatach i nie mam się czym stresować, dlatego pytam Was.

    Pozdrawiam
    sa tego samego dnia co zlecisz !!

    chyba ze po 14stej to juz w ten sam dzien nie bedzie ale w nastepnym rano

    z tego co zauwazylem w sobote i niedziele nie wyplacaja

  7. #107
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez WojtasPolak Zobacz posta
    jak sie z dobywa pkt VIP bo nigdzie nie moge znalezc

    kilka postow wczesniej poczytaj tam jest opisane jak za friko robia VIPy

  8. #108
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    ok juz mam
    mam jeszcze takie pytanko do graczy , ile srednio mozna zdobyc VIP w ciagu godz grajac na stole 8osobowym 0.25/0.5???
    Piotr badzie w nastepnym miesiacu liga VIP???
    Ostatnio edytowane przez WojtasPolak ; 25-08-2006 o 17:16

  9. #109
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    6
    Cytat Zamieszczone przez Josphef Zobacz posta
    Mam pytanie do ludzi grających w I4poker.
    Wypłacaliście już jakieś środki z ich konta głównego np na Neteller? I ile to trwało?
    Nie chcę za wcześnie wystawiać jakiś niepochlepbnych opinii, ale od poniedziałku czekam na akceptację wypłaty środków i ..... cisza.

    Być może jest to standardowa procedura przy wypłatach i nie mam się czym stresować, dlatego pytam Was.

    Pozdrawiam
    Zwracam honor, kasa doszła jeszcze dzisiaj na konto. Szkoda tylko, że dopiero po czterech dniach.

  10. #110
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez WojtasPolak Zobacz posta
    ok juz mam
    mam jeszcze takie pytanko do graczy , ile srednio mozna zdobyc VIP w ciagu godz grajac na stole 8osobowym 0.25/0.5???
    Piotr badzie w nastepnym miesiacu liga VIP???
    zalezy co za gra omaha, holdem etc

    zalezy czy pot limit czy fixed

    i kto akurat gra jak beda grali pekacze to nie beda podbijac, ale najczesciej to co partia bedzie 1 VIP (nie na FIXED LIMIT)