Strona 11 z 71 PierwszyPierwszy ... 9101112132161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 710
  1. #101
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    takie stoją po ok 18-20k euro
    a ładne bmki z podobnym wyposażeniem ok 13-15k

    więc nie jakaś wielka róznica

    są też podobne cklasy z troszkę słabszym wnętrzem 2001-2003 za jakies 9-12ke

    tak czy siak podoba mi się na maxa

  2. #102
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    YouTube - Enzo - 335i - Drift Trening - 13.09.2008
    koleś pobudował sobie E30 do latania testowaliśmy cały dzień, tzn ja głównie patrzyłem i latałem z kamerką, bo dla mnie to było w niej aż za dużo mocy i moje drifty wyglądały żałośnie pewnie też z braku umiejętności ale przede wszystkim za krótko siedziałęm za kółkiem by ją wyczuć , więc swoimi przejazdami nie będę się chwalił. za to jemu już całkiem nieźle wychodzi

    ps. niech no tylko wezme w końcu trafię to pudło na 100k gwarantowane na bossie a też buduje sobie E30 do poważnej zabawy.

  3. #103
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348



    cała produkcja tej przecudnej alfy to jedynie 500 sztuk , z czego tylko 100 trafi do europy, a do Polski oficjalnie ani jedna mimo chętnych którzy się na nią zapisali.
    więc jeśli się komuś podoba ta ślicznotka to niech się spieszy Alfa Romeo inny 8C Competizione, 2008r., 4244cm3, 450KM - otoMoto

    co prawda wydacie więcej o jakieś 150k pln niż w oficjalnej sprzedaży , ale wiecie ile to będzie warte za 30 lat??? kilka milionów baksów

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    przedwczoraj popadał deszczyk i wieczorem była idealna pogoda do latania bokami. tym razem wychodziło mi to całkiem zajebiście gigantyczne rondo (wymagające dużej prędkości) pod auchan we wrocku udało mi się zaliczyć dwukrotnie na płynnym drifcie mniejsze ronda nie sprawiają mi kłopotów, ale na tym nie mogłem się dość długo przełamać, bo auto trzeba łamać przy prędkości ok 70km/h i się cykałem.
    aha, i jeszcze pierwszy raz w życiu zaliczyłem przejażdżkę M3. za kierownica siedział były mistrz polski w rajdach (w jakiejś klasie FWD) wydawało mi się , że już niewiele może mnie zaskoczyć....
    ale... padał deszcz, było ciemno a ten wariat tak mnie przewiózł po podwrocławskich wąskich drogach, że pierwszy raz w życiu wysiadłem z auta autentycznie zielony. ten samochód powinien być zakazany dla 99.9% ludzi. koła buksowały jeszcze na czwartym biegu!!! masakra. ja muszę jeszcze poćwiczyć zanim nie będę się bał poważnych szaleństw takim monsterem.
    wieczór udany, polataliśmy w kilka beemek i to najlepsza rzecz na odtiltowanie
    Ostatnio edytowane przez alutekfiutek ; 27-09-2008 o 00:46

  4. #104
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    tylko 100 trafi do europy, a do Polski oficjalnie ani jedna mimo chętnych którzy się na nią zapisali.
    gadanie, dwa dni po zejściu z taśmy na allegro będzie można kupić

    p.s. mógłbyś slang objaśńić? zachodzę w głowę co to np. buksowanie????

    a alfa very nice

  5. #105
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez sinobrody00 Zobacz posta
    gadanie, dwa dni po zejściu z taśmy na allegro będzie można kupić
    już dawno zeszły z taśmy a zostały sprzedane zanim ktokolwiek mógł ją zobaczyć na wlasne oczy a w poscie wyżej podałem właśnie link na aukcje z ta alfą - chyba nie zwróciłes uwagi.


    encyklopedia:
    buksowanie -
    obracanie się, ślizganie się w miejscu kół jezdnych pojazdu z powodu niedostatecznego tarcia;

    inaczej mówiąc , tylne koła (napęd bmw jest na tył) krecą się szybciej niż przednie bo w aucie jest za dużo mocy w stosunku do możliwości przeniesienia tej mocy przez koła na asfalt a w M3 tej mocy zawsze jest za dużo (jeszcze inaczej - koła tracą przyczepność)
    w szczególności na mokrej nawierzchni powoduje to natychmiastowe zarzucanie tyłem co przy prędkościach sporo ponad 100km/h (wcześniej nie ma po co wrzucać czwartego biegu) powoduje zielenienie w okolicach twarzy (nieprzyzwyczajonych do takich ekscesów) pasażerów

  6. #106
    alutekfiutek - co do tej alfy to nie ma strachu Motogazeta - Samochody luksusowe: Alfa Romeo Competizione 8C GTA
    a co do zzielenienia ostatnio znajomy pożyczył od teścia scierke cosworth heh a ja "znawca" z bożej łaski zastanawiałem sie co ciekawego może byc w przejazdzce fordem

  7. #107
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    no akurat sierra to był swego czasu jeden z najlepszych samochodów rajdowych. mi się niestety źle kojarzy, bo w ścierce zginął fantastyczny, genialny, cudowny Marian Bublewicz
    YouTube - Marian Bublewicz
    YouTube - Marian Bublewicz - Wspomnienia

  8. #108
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Jak bylem w tym roku na GP Wloch na Monzie, to akurat jak wracalem to wlasnie taka alfa 8C gosc wyjezdzal. Jest troche mniejsza niz by sie to wydawalo patrzac na zdjecia, ale jak brzmi !!! Akurat mocno sie zakorkowalo i facet stal z dobre kilka minut zanim udalo mu sie odjechac, a ja jak glupi obok i sluchalem jak fajnie mruczy.

  9. #109
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348

  10. #110
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335