Strona 107 z 133 PierwszyPierwszy ... 75797105106107108109117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,061 do 1,070 z 1326
  1. #1061
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    ja sie nie przemeczam,w koncu OSZUKUJE:P
    ok zostawmy Polonie i JW ale kurwaaaa jak Bakero ich utrzyma i w nastepnym sezonie JW "znormalnieje" i beda w czubie tabeli to...bede mial dzika satysfakcje ze mialem racje:P

    Jaga nawet nawet
    Probierz+10
    Grosicki+10
    Franek jak wino
    ALe PP jedzie do Szczecina w tym roku

    Im dluzej sie zastanawiam nad tym co napisal Anoxic tym bardziej chce mi sie plakac bo chyba mial racje >5 lat do LM..ale bede stary juz wtedy

    btw.
    Felipe Melo po strzeleniu bramki w weekend zrobił to co powinien zrobic Grzelak w PP...

  2. #1062
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    147
    Mistrzostwo i puchar będzie miał ... RUCH

    Dobra żartowałem, ale pomarzyć można.

    A tak obiektywnie to Lech obecnie ma największe szanse na LM: stadion, kibiców, niezły skład dobre zarządzanie.

    Mój Ruch zmarnuje miejsce polskiej drużynie, jeśli w jakiś sposób się zakwalifikuje do europejskich pucharów. Niestety

  3. #1063
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Dlaczego od razu zmarnuje?

    Jestem przekonany, że w formie z meczu z Cracovią poradziliby sobie z taką Levadią.

    A kolejnych rund żaden inny polski zespół też nie przejdzie.

  4. #1064
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    ale pesymizm

    1. lech jesli sie wzmocni znaczaco, to moze spokojnie awansowac, bo teraz rywale sa na prawde w zasiegu. problem w tym, ze lech tego mistrzostwa moze nie zdobyc
    2. z ruchu odejda na pewno wszyscy kluczowi gracze, w tym sobiech, niedzielan i sadlok, wiec zapewne chodzilo o to, ze po wyprzedazy juz nie beda grali tak ciekawie i pewnie nic w pucharach nie zwojuja.

  5. #1065
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Niedzielan zapewne odejdzie (już zimą usiłował rozmawiając z kilkoma klubami), ale jak widać i bez niego sobie radzą. Sobiecha i Sadloka puszczą tylko za grubą kasę, albo po ew. wypromowaniu się w pucharach, kilka klubów robiło już pod nich podchody zimą (Sadlok był prawie dogadany z Cracovią), ale klub ich nie puścił (kasy brakowało, ale udało się sprzedać Brzyskiego i pożar zagaszono.

    Co do MP, to zapewne "wymęczy" go znowu Wisła i tradycyjnie skompromituje się w el. LM.

    Co do Lecha, to trochę nie rozumiem zachwytów nad ich frajerską grą. Mają już wszystko - najlepszy skład w Polsce, najlepszych kibiców, wkrótce najładniejszy stadion. I co? Ano gówno.

    Jak niby mieliby awansować do LM, skoro tracą punkty w Wodzisławiu, gdzie nie mieli praktycznie ani jednej sytuacji podbramkowej, a sam mecz był wyrównany i nudny...
    Ostatnio edytowane przez Aston1906 ; 30-03-2010 o 15:03

  6. #1066
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    aston niby jestes takim znawca pilki kopanej, ale nie zauwazyles jednej chyba istotnej rzeczy odnosnie odry wodzislaw - to jest zupelnie inna druzyna niz jesienia (taka wisla gydyby miala onyszke to pewnie juz by miala minimum 10pkt przewagi w tabeli, a oddanie cantoro to juz czyste frajerstwo IMO. zreszta wczesniej zrezygnowali z kosy, ktory tez robil im 50% roboty w lidze).

    co prawda to prawda odnosnie lecha, powinni byli ten mecz wygrac, no ale nie zawsze sie da - lepszy jednak 1pkt na odrze, niz przegrana

    cala prawda wyjdzie juz niedlugo, mecze z legia i wisla pokaza prawdziwa wartosc tej druzyny.

    mi jednak chodzilo o cos innego - jasna deklaracja wladz lecha, ze wzmocnia bardzo powaznie sklad za grube pieniadze, a juz na dzien dzisiejszy maja kilu zawodnikow europejskiej klasy.

    EDIT: jakby wpadla ktoras z petard peszki do bramki, to pewnie bylaby bramka roku i inny komentarz z twojej strony no ale fakt, mieli 'zero' sytuacji...

  7. #1067
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Jedna poprzeczka i tyle, IMO najlepszą sytuację w meczu miał Bueno (tylko zepsuł ją w kuriozalny sposób), więc gdybym silił się na subiektywizm, to napisałbym, że to Odra byłą bliższa zwycięstwa (tak nie było, ale to samo tyczy się Lecha).

    Ale wiadomo, że nie chodzi o ten jeden mecz. Chyba każdy wie, że w piłce nożnej losowość pojedynczego wyniku jest ogromna.

    Natomiast 30 kolejek to wystarczający dystans, by o żadnym przypadku nie mogło być mowy. W zeszłym sezonie Lech w nieprawdopodobny wręcz sposób oddał MP wręcz walkowerem notując serię remisów u siebie z całym dołem tabeli. Nie mówię, że powtórzy się to w tym roku, ale na razie są na najlepszej drodze.

    Mi też cierpnie skóra na myśl o MP dla Wisły, ale skoro Lech w 30 kolejkach nie potrafi uzbierać więcej punktów od "rozbitych przez Levadię", to znaczy, że w żadnym wypadku nie zasłużył na choćby szansę podboju Europy.

    PS. Aha, i nigdzie nie napisałem, że jestem znawcą. Kimżesz ja jestem przy naszym forumowym pro (i jednocześnie świeżo upieczonym prawoskrzydłowym)

  8. #1068
    Bylem w Cottbus na testach i tam tez "oszukiwali"
    Link or it didn't happen

    Główny problem Lecha to jest to że oni każdy mecz grają właściwie w 10tkę - w 1 swojej rundzie w Lechu Stilić niewiele biegał ale za to nadrabiał to znakomitymi podaniami - od ponad roku tym bardziej nie biega/walczy a jego niezłe zagrania łącznie można policzyć na palcach 2 rąk

  9. #1069
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    PS. Aha, i nigdzie nie napisałem, że jestem znawcą. Kimżesz ja jestem przy naszym forumowym pro (i jednocześnie świeżo upieczonym prawoskrzydłowym)
    to ze ktos kopie nie znaczy ze sie zna, i co najwyzej semiprozdecydowanie obronca ale jak to mowia dobry skrzypek i na futerale zagra:P
    a na pilce to w Polsce zna sie kazdyzreszta Szpakowski nie potrafi odroznic niektorych zagran a Polacy go kochaja i pewnie final MS bedzie komentowal...o statystyku Iwanskim nie wspominam nawet:P

    Cytat Zamieszczone przez Kane1910 Zobacz posta
    Link or it didn't happen
    Link niby do czego???nie mam NK,FOty,Facebooka,nie mam bloga,ani innych gowien,a nawet jakbym mial to na pewno nie napisalbym tam o tym.I keep myself to myself
    moge Ci wyslac zaproszenie ktore dostalem bo sobie zostawilem na pamiatke,daj znac czy chcesz to Ci wysle na PM zeby nie zamsiecac watku.Tylko ze jest po niemiecku:P

  10. #1070
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    Wiecie gdzie można zobaczyć mecz Lech-Legia poza C+ oczywiście?Jakaś transmisja w necie?