Strona 107 z 202 PierwszyPierwszy ... 75797105106107108109117157 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,061 do 1,070 z 2011

Wątek: Seriale

  1. #1061
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Przyznaje się do błędu. Po daniu serialowi the big bang theory drugiej szansy uważam że jest FANTASTYCZNY!!!!!!

  2. #1062
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    haha

    mówiliśmy

  3. #1063
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    haha

    mówiliśmy
    ogólnie to nienawidze szczerze tego wątku. i co gorsza wywiązała sie dyskusja na temat kreskówe a wszystkie trzy są mi z grubsza obce więc już rozważam co downloadować,
    a ogladanie tego syfu stoi mi na przeszkodzie w graniu odpowiedniej ilosci gier itp

    btw. obejrzałem pierwszy sezon heroes, do ogladanie kolejnych odcinkow itp zmuszała mnie tylko ciekawość, chciałem wiedziec co sie wydarzy, w jaki sposób, plus byly te wstawki z przeszłości i ogólna atmosfera tajemnicy co mnie zawsze intryguje w filmach,
    niemniej na pewno nie ściągne drugiego sezonu, serial nie ma żadnych wiekszych atutów, aktorzy głownie do bani, scenariusz tak pogmatwany i w pewnych momentach dziecinny że razi w oczy każdego kto czasem obejrzy jakiś lepszy film czy serial,
    ogolnie nie polecam

    co do kontynuacji to
    dextera juz nie sciagam
    ostatni gossip girl wylaczylem w połowie

    tylko HOUSE trzyma fason i po srednim piatym sezonie odzyskuje świeżość i ogląda sie go z przyjemnością
    himym też na poziomie, choć aktor który gra marshalla działa mi na nerwy,

  4. #1064
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    no jak dla mnie Heroes jest w top5 z tych kilkuset seriali jakie widziałem przez ostatnie 2 lata kwestia gustu najwidoczniej (jedynie drugi sezon bardzo słaby)

    wszystkie wymienione bajki zajebiste jak już pisałem wcześniej

  5. #1065
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    The Wire - czarna wersja sopranos, polecam

  6. #1066
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Alchemik z racji że tyle tych seriali obejrzałeś, chciałem zawsze poznać co sądzisz o Bauerze, a jakoś albo przegapiłem albo nie komentowałeś w tym wątku .

  7. #1067
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    153
    Lie to Me - koniecznie - na razie kazdy odcinek klasa

  8. #1068
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    ta

    pierwszy sezon był genialny drugi też wymiata

    #Indy - jakoś nie mogę przebrnąć, mam wszystkie sezony na kompie i od roku nie zmęczyłem pierwszego jeszcze , zazwyczaj widzę 1-2 odcinki nudzi mnie, i odpalam coś z wielu rzeczy które aktualnie lecą...

    nie pisałem o tym ale oglądam też te emrykańskie talckshow różne a są codziennie/lub raz w tygodniu:
    David Letterman Show
    Saturday Night Live
    Conan Obiran
    Real Time with Bill Maher
    The colbert raport
    Jay Leno
    The Daily show

    większość fajna do odpalenia w trakcie sesji/ można posłuchać, pośmiać się bez wielkiego rozpraszania
    Ostatnio edytowane przez alchemik ; 21-10-2009 o 02:15

  9. #1069
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Cytat Zamieszczone przez Karas Zobacz posta
    Lie to Me - koniecznie - na razie kazdy odcinek klasa
    +1

  10. #1070
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    Conan O'brien
    Jay Leno

    większość fajna do odpalenia w trakcie sesji/ można posłuchać, pośmiać się bez wielkiego rozpraszania
    +1, idealne do sesji