Strona 10 z 237 PierwszyPierwszy ... 891011122060110 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 2370

Wątek: Filmy

  1. #91
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    Przypomniał mi sie dobry film - "Mechanik".
    Film o kolesiu, który przez ostatni rok nie spał ani przez chwile,
    i waży coś koło 40kg jeśli dobrze pamiętam.
    W roli głównej Christian Bale znany m.in. z "Equilibrium" czy "Batman - Begins"

    -----------------------------------------------------------------------------------------------



    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    no i obejrzałem całe 8 odcinków travelera, serial naprawdę spoko. Niemniej, posprawdzałem co nieco i okazało się, że jeszcze podczas kręcenia serialu, ABC nakazało twórcom skrócić serię z planowanych 13 odcinków do 8-miu. Twórcy nie za bardzo wiedzieli co z tym zrobić, zwłaszcza, że kończyli już 9 odcinek i postanowili, że po prostu puszczą pierwsze 8 odcinków i będą mieli nadzieję, że ABC jednak zmieni zdanie. Nic takiego jednak nie nastąpiło i na dzień dzisiejszy, serial jest zakończony. Fani gdzieś tam ślą protesty, ale twórca serialu raczej nie widzi szans na wznowienie, bo miał zamiar po wyświetleniu 8-mego odcinka ujawnić, co wydarzyło się potem. Na razie jednak - na prośbę fanów, wciąż mających nadzieję na wznowienie - postanowił się z tym wstrzymać jeszcze jakiś czas - do ostatecznych decyzji. Podał więc na razie spojler odcinka 9-tego i... na razie tyle wiadomo. Szkoda, bo fajny serial, trzyma w napięciu.

    pozdr
    warsaw
    wydaje mi sie, że problem może polegać na tym, że "Traveler" jest uderzająco podobny do "Prison Breaka".
    Ja oglądnąłem narazie 5 odcinków i muszę przyznać, że trochę mnie to podobieństwo denerwuje.
    Ale poza tym serial spoko.

  2. #92
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    153
    Ostatnio ogladalem "Smoking Aces". Calkiem spoko. cos w stylu serii "Ocean X". A skoro mowa o serii, to trzecia czesc, ktora gosci juz jakis czas u nas w kinach, jest bardzo dobra. IMO z calej trojki najlepsza.

  3. #93
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    http://www.filmweb.pl/Dresden+Files+...Film,id=277943

    a oglądał ktoś serial The Dresden FIles?

    ja właśnie ściągam - jeśli będzie fajny dam znać

  4. #94
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Obejrzałem dziś "Ultimatum Bourne'a", kolejna część trzyma poziom poprzednich, bardzo fajny film. Są już kolejne dwie książki z Bournem w roli głównej - "Dziedzictwo Bourne'a" i "Zdrada Bourne'a". Ciekawe czy też się doczekają ekranizacji??

  5. #95
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez arturk Zobacz posta
    "Pi" - rozpierdoliło mi umysł

    ....
    lfc

  6. #96
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Obejrzałem wczoraj film pt. "Sunshine". Miałem nadzieję na dobre kino sci-fi, a tutaj... Rany, jaka kupa! Oglądało się to jak jakiś jugosłowiański dramat psychologiczny, a nie film o misji w kosmos. Nie polecam!

  7. #97
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    G. Slask
    Posty
    70
    W wolnej chwili zerknijcie na serial "Californication" nowa produkcja kanalu Showtime z Davidem Duchovnym w roli glownej.
    Jak ktos namietnie ogladal "The X-files" to bedzie mial niezly ubaw z postaci, ktora gra Duchovny

  8. #98
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    gdzie mozna zobaczyc ?

    X Files > TheSopranos >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> wszytsko

  9. #99
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    G. Slask
    Posty
    70
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    gdzie mozna zobaczyc ?
    Californication?? Musisz na necie poszukac - na razie chyba 3 odc. sa dostepne.

  10. #100
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    też oglądałem Sunshine, ale ja znałem opinie wcześniej

    mi się trochę lepiej oglądało niż kupę ale też nie polecam