Zobacz wyniki ankiety: Jakim dniu chcesz, aby odbył się turniej piłki nożnej podczas HESOP Ostrava 1-3 lipca

Głosujących
10. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • czwartek 30.06 start godzina 12:00

    4 40.00%
  • piątek 01.07 start godzina 12:00

    6 60.00%
Strona 10 z 16 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 152
  1. #91
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Cytat Zamieszczone przez berti09 Zobacz posta
    Pewnie nie jestem jedyny , kasa została wpłacona w piątek a do dziś nie mam ticketu i nie mogę się zalogować do turnieju a dziś jest 10ty !
    Pozdr
    berti09
    jesli wplaciles to wystarczy...

  2. #92
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    4
    Tak, nie jestes jedyny. Taka wiadomosc chcialem napisac do usera Hey Poker, ale ma pelna skrzynke "Witam, czy ktos u Was odczytuje w ogole maila? Wplacilem wczoraj kase za hesopa na mb, wyslalem Wam maila i cisza. Dzis wyslalem kolejnego i dalej cisza, a ticketu jak nie bylo tak nie ma. Kolega wplacal pieniadze po mnie (z tym ze on metoda pierwsza a ja druga) i juz dawno temu otrzymal ticket... Pisze do Was z maila rogermorales@o2.pl Moj nick na heypoker RogerMorales, tak samo jestem zapisany do ostravy, dzien 1B pozycja 7, prosze o wyjasnienie sprawy. Pozdrawiam"

    Nie wiem czemu sie tak dzieje, ale jedno jest pewne- ich support nie dziala na najwyzszym poziomie, bo wczoraj dostalem maila ze odpowiedza as soon as possible i do dzisiaj nie odpowiedzieli

  3. #93
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Cytat Zamieszczone przez LukasTychy Zobacz posta
    Tak, nie jestes jedyny. Taka wiadomosc chcialem napisac do usera Hey Poker, ale ma pelna skrzynke "Witam, czy ktos u Was odczytuje w ogole maila? Wplacilem wczoraj kase za hesopa na mb, wyslalem Wam maila i cisza. Dzis wyslalem kolejnego i dalej cisza, a ticketu jak nie bylo tak nie ma. Kolega wplacal pieniadze po mnie (z tym ze on metoda pierwsza a ja druga) i juz dawno temu otrzymal ticket... Pisze do Was z maila rogermorales@o2.pl Moj nick na heypoker RogerMorales, tak samo jestem zapisany do ostravy, dzien 1B pozycja 7, prosze o wyjasnienie sprawy. Pozdrawiam"

    Nie wiem czemu sie tak dzieje, ale jedno jest pewne- ich support nie dziala na najwyzszym poziomie, bo wczoraj dostalem maila ze odpowiedza as soon as possible i do dzisiaj nie odpowiedzieli
    Jedno jest pewne ..nie nalezy panikowac... wszyscy co zaplacili przez Heypoker czy tez przez MB zagraja w Ostrawie..bilet nie jest konieczny.. na liscie na pokerzyscie badz na hesop.eu gracze , ktorzy zaplacili beda jutro oznaczeni.

  4. #94
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2
    Ja tez dzisiaj wplacilem , wyslalem maila i nie dostalem odpowiedzi.GeX223 , wiec prosze nie skreslac.

  5. #95
    bosynurek Guest
    Też doświadczam problemów z otrzymaniem ticketu. Proszę o wyrozumiałość i nieskreślanie mnie o 12 w nocy z listy - bosyAA

  6. #96
    bosynurek Guest
    Dalej nie otrzymałem odpowiedzi, ale pieniądze są na moim koncie, więc chyba nie powinno być problemu...

  7. #97
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Panowie proszę o wyrozumiałość (w weekend w supporcie ogólnym pracuje osoba spoza Polski, która nie orientuję się w pełni w naszych zapisach) i czytanie moich wiadomości. W jednej z nich napisałem:

    "Proszę wszystkich zainteresowanych o sprawdzenie czy są na liście oraz, na którą pozycję zostali ewentualnie przeniesieni. Wklejona lista jest jedyną obowiązującą i stanowi potwierdzenie udziału w turnieju na wypadek, gdyby ktoś nie zarejestrował się do jednego ze specjalnych turniejów."

    Tickety do turnieju rejestracyjnego są oczywiście potwierdzeniem udziału, ale jeśli ktoś się nie zaloguje to turnieju w lobby, a wcześniej opłacił wpisowe to oczywiście zagra w turnieju. Już za chwil kilka zamieszczę na hesop.eu zaktualizowaną listę, uwzględniającą wszystkie wpłaty dokonane w ciągu weekendu.

    /Marcin

  8. #98
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    13
    Witam. Kiedy osoby z list rezerwowych mogą zacząć wpłacać wpisowe??

  9. #99
    bosynurek Guest
    Mi się udało, a co do krytyków, to support Heypoker IMHO działa tak, jak należy

  10. #100
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Cytat Zamieszczone przez bigzyzio Zobacz posta
    Witam. Kiedy osoby z list rezerwowych mogą zacząć wpłacać wpisowe??
    Mogą opłacać od momentu kiedy pojawią się na głównej liście...