Strona 10 z 52 PierwszyPierwszy ... 8910111220 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 519

Wątek: WCOP 2006

  1. #91
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Doli
    Niestety, nawet nie pisnalem, dawno takiego rusha nie widzialem
    No karta mu szła ładnie. Ale do tego był wk...ny bo Kapol wcześniej wyjechał z jakimiś patriotycznymi tekstami ala Romek Giertych.

    Napisz jak teraz wygląda sytuacja bo ja juz sie pogubiłem.

    jdx

  2. #92
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Cytat Zamieszczone przez jdx
    No karta mu szła ładnie. Ale do tego był wk...ny bo Kapol wcześniej wyjechał z jakimiś patriotycznymi tekstami ala Romek Giertych.
    LOL, zero poczucia humoru. BTW co w tym złego, że był wkurwiony? Dzięki temu się lepsze karty dostaje? :P

  3. #93
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    he he, dokladnie, nawet chcialem zeby gral powaznie, a nie na luzie ze nie ma nic do stracenia, no ale nie udalo sie. swoja droga slyszalem ze mecz ukrainy z lotwa wygladal tak ze 3 zawodnikow z lotwy zrobilo sitouta, mam nadzieje ze to prawda :twisted:

  4. #94
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Kapol
    Cytat Zamieszczone przez jdx
    No karta mu szła ładnie. Ale do tego był wk...ny bo Kapol wcześniej wyjechał z jakimiś patriotycznymi tekstami ala Romek Giertych.
    LOL, zero poczucia humoru. BTW co w tym złego, że był wkurwiony? Dzięki temu się lepsze karty dostaje? :P
    To, że taki człowiek jest bardziej agresywny. Podczas poprzedniego meczu już miałem napisać żebyś nie robił poruty, ale jakoś się powstrzymałem aby nie robić zamieszania. Ale Ruski to jednak pamiętliwa bestia. :-/

    Poza tym w sprawach narodowościowych poczucie humoru wysiada. Mnie np. nie bawią dowcipy o Żydach grających granatem w piłkę na polu minowym ani o tym ilu Polaków potrzeba do wkręcenia żarówki.

    jdx

  5. #95
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Wyniki meczów i tabelka grupowa:

    Kod:
    06/05/2006  06:30       Hungary - Latvia                3 : 1
                            Lithuania - Poland              1 : 3
                            Russia - Ukraine                0 : 4
    
    06/05/2006  08:30       Hungary - Lithuania             3 : 1
                            Latvia - Russia                 4 : 0
                            Poland - Ukraine                1 : 3
    
    06/05/2006  10:30       Hungary - Poland                2 : 3
                            Latvia - Lithuania              1 : 3
    
    07/05/2006  06:30       Hungary - Russia                3 : 2
                            Latvia - Poland                 1 : 3
                            Lithuania - Ukraine             3 : 2
    
    07/05/2006  08:30       Hungary - Ukraine               3 : 1
                            Poland - Russia                 2 : 3
    
    07/05/2006  10:30       Latvia - Ukraine                1 : 3 :(((
                            Lithuania - Russia              1 : 3
    
    =========================================================================
    
     1. Hungary     4    5   14 :  8
     2. Ukraine     3    5   13 :  8
     3. Poland      3    5   12 : 10
     4. Lithuania   2    5    9 : 12
     5. Russia      2    5    8 : 14
     6. Latvia      1    5    8 : 12
    Czyli rozumiem o naszej porażce zdecydowały 'małe' punkty, czy też bezpośrednio przegrany mecz z Ukrainą? Myślałem, że w przypadku równej liczby punktów będzie dogrywka. Jeśli jednak tak nie jest to tym bardziej przepraszam za swoją fatalną postawę w całym turnieju.

    Szacunek dla wszystkich współgraczy, widać że czynnik losowy decydował o przydziale do drużyny tylko w 25%. Zwłaszcza o prawie palpitacje serca oraz kilkukrotne 'wow' przyprawiał mniej tiebreakowy pojedynek Doliego z Węgrem - Doli normalnie mistrz! Inne wierzę były równie emocjonujące, ale dużo mnie ominęło jak sam grałem.

    W drugim tiebreaku z Ruskiem to jakiś obłęd - gość trzy fulle pod rząd(!) potem rozdanie przerwy, potem AA, na które wygrywa, a zaraz potem kolor. Ale przynajmniej walczyli do końca, nie to co Łotysze, którzy na nieszczęście dla nas swój ostatni pojedynek z Ukrainą olali.

    No cóż, jeśli faktycznie to koniec naszego udziału w tej edycji, to jeszcze raz przepraszam, obiecuję, że za rok nie będę w eliminacjach startował. :wink:

  6. #96
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Marian no co Ty, wygrales miesjce w kwalifikacjach i grales zasluzenie, braklo troche szczescia (tylu przegranych coin flipow dawno nie widzialem) i moze troche zimnej krwi ale było ok i za rok masz startowac !!
    gratulacje dla całej druzyny, zobaczcie ile emocji nam dostarczyliscie

    szkoda ze Lotwa tak dala ciala ;(

  7. #97
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Czyli nie będzie dogrywki między nami a Ukrainą? Jeżeli nie to szkoda, ale za rok będzie napewno jeszcze lepiej!

  8. #98
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Jeszcze tak na prawde nie wiadomo, nigdzie w regulaminie nie jest napisane co sie dzieje w takim wypadku, a w kwalifikacjach USA bylo tak ze gralo sie dodatkowy mecz, zobaczymy jak bedzie w naszym przypadku.

  9. #99
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    No właśnie, tak było napisane w FAQ odnośnie kwalifikacji USA/Canada. Ale dziś pojawił się podobny tekst również w pytaniu ogólnym o round robin. Ze strony http://www.pokerstars.com/poker/tour.../wcp/2006/faq/:

    Q. How will the round-robin stage of the World Cup of Poker be played?

    [...]
    Should there be any sort of tie for the two best records in the group, we will have a single match with one player from each team having the best record (i.e. it could be a three-player match). The two final teams represented in that tournament will have the playoff for first place
    Czyżby więc szykowała się dogrywka między nami a Ukrainą o prawo walki z Węgrami? A może w ogóle 3-osobówka jakaś? Jakbyś Doli się dowiedział co i jak to daj znać.

  10. #100
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Jutro powinienem juz wiedziec.