Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 89101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 115
  1. #91
    Kolega drwal nie wie co pisze, nie chce mi sie tego komentowac gratuluje heads up , ja wyzywam ludzi drwalami pokera a ktos rzuca mi miesem ale ty tego nie widzisz BUZIAK DLA CIEBIE

  2. #92
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    256
    dla mnie cała sytuacja jest po prostu smieszna. jakis koles, ktory pewnie gra same freerolle komentuje gre innych graczy, choc sam sie wstydzi przyznac do swojej tozsamosci.
    co do HU to bardzo chetnie, najlepiej LIVE bo do nicka sie przeciez nie przyzna...
    zapraszam do Tarnowa

  3. #93
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    fish fight

  4. #94
    Cytat Zamieszczone przez Mario_E-262 Zobacz posta
    dla mnie cała sytuacja jest po prostu smieszna. jakis koles, ktory pewnie gra same freerolle komentuje gre innych graczy, choc sam sie wstydzi przyznac do swojej tozsamosci.
    co do HU to bardzo chetnie, najlepiej LIVE bo do nicka sie przeciez nie przyzna...
    zapraszam do Tarnowa
    dla mnie smieszne jest ze zabierasz glos w dyskusji , heads up nie grywam ale jak juz musze to takich jak ty zjadam na sniadanie

  5. #95
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Że tak spytam grzecznie: wtf?

  6. #96
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    256
    Cytat Zamieszczone przez kill_all_donkeys Zobacz posta
    dla mnie smieszne jest ze zabierasz glos w dyskusji , heads up nie grywam ale jak juz musze to takich jak ty zjadam na sniadanie

    hahaha dobre mowisz ze HU nie miewasz okazji rozgrywac... haahahaha to wiele tlumaczy w koncu kazdy turniej konczy sie HU

  7. #97
    Cytat Zamieszczone przez Mario_E-262 Zobacz posta
    hahaha dobre mowisz ze HU nie miewasz okazji rozgrywac... haahahaha to wiele tlumaczy w koncu kazdy turniej konczy sie HU
    taa, nie wiedzialem, rzeczywiscie za duzo limpuje


  8. Jeszcze bardziej aktualny ranking Ligi CTG:
    Nowy lider rankingu ChipTopGear - PokerStars PL Blog

  9. #100
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    a 31 miejsce w rankingu ostatecznym dostaje jakąś nagrodę pocieszenia???