Strona 10 z 19 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 190

Wątek: Polscy Pro

  1. #91
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    A co według ciebie znaczy "powtarzalny"?? FT na każdym EPT??? LOL!!!

    To znaczy, żeby częściej pokazywać się w top a nie raz na kilka lat bo to już historia gra toczy się dalej

  2. #92
    Cytat Zamieszczone przez serwis pokerowy Zobacz posta
    To znaczy, żeby częściej pokazywać się w top a nie raz na kilka lat bo to już historia gra toczy się dalej
    tego chyba nie da się skomentować
    Gratulacje Artur, życzę każdemu przynajmniej 5FT/sezon EPT (jak najbardziej szczerze)
    pozdrawiam

  3. #93
    ... Może i Artur gra jak pipa - nie wiem! Nie znam się na tyle by to oceniać jednakże chciałbym grając jak ostatni ćwok zająć 4-te miejsce w jakimś EPT i dwa dni później być 3 w turku za 162$ na 600 graczy!

    ... Czego i innym życzę

    Gratulacje kolego!

  4. #94
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    mam wrazenie ze niektorzy tutaj nie uzywaja czegos takiego jak mozg

  5. #95
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez mularPVC Zobacz posta
    mam wrazenie ze niektorzy tutaj nie uzywaja czegos takiego jak mozg
    odnoszę dokładnie takie samo wrażenie


  6. #96
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Przeniosłem oftop z wątku EPT. Proponuję również kontynuować tu dyskusję z poprzedniego tematu o polskich pro, jednakże apeluję, że jeśli znów zaczną się wyzwiska to polecą bany na tydzień .

  7. #97
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Cytat Zamieszczone przez serwis pokerowy Zobacz posta
    Góral tak spopularyzował swoją osobę na banerkach gg niestety ni jak się to ma do popularyzacji pokera w Polsce. Była jest i będzie zamknięta enklawa.
    No ja zacząłem grac po przeczytaniu wywiadu(chyba duzy format GW) z Goralem. Wczesniej nawet nie wiedziałem, że istnieje cos takiego jak TH, lub jakies pokerroomy. Także mi jednak ta popularyzacja wyszła na dobre. Wczesniej siedziałem w kanciapie i dostawałem 4 zł za godzine gównianej roboty. Teraz pykając sobie nl25 mam dużo więcej i moge sie utrzymac równolegle kończąc studia. Bankroll ugrałem z kilkudolarowych prezentów od pokerroomow, bez żadnego ryzyka, także moge powiedzieć że moje życie dzięki tej "popularyzacji" zmieniło sie na duży +.
    Ostatnio edytowane przez 2Jacks ; 12-03-2010 o 21:40

  8. #98
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Mosznik to może przeniesiesz/dokleisz tutaj posty z tamtego wątku? Po wycięciu tych z bluzgami to wiele do przenoszenie byś nie miał

    ps. ciesze się, że mój pomysł z "wypłatą tygodniówek" się przyjął. Zapewniam, że ja po kase się zgłaszał nie będę, niech dostaną ją Ci którzy na nią zasłużyli

  9. #99
    ja popieram weeskacza w jego postach nie jestem jakims tam haterem, ale spojrzalem sobie na sharka, na PTR coniektorych graczy i wyraznie widac ze wyniki nie byly tutaj brane pod uwage przy wybieraniu ich do teamu p*
    no offence Warsaw, ale moj znajomy pogral na starsach w grudniu i styczniu nl25 i ma lepszy profit niz Ty lifetime na cashowkach :P nie zebym mial cos preciwko fpp pro, sam bym sprobowal jakbym umial grac b/e pokera shortem na 1/2 i 2/4.

  10. #100
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    Nawet jak na to forum dawno nie widzialem tak bezsensownej dyskusji.
    Wy gracie w pokera, zeby oceniac innych czy zeby zarabiac pieniadze ?(pytanie retoryczne)