Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 49

Wątek: Własny bot

  1. #31
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Ale kogo to qrwa obchodzi czy to jest uczciwe, czy nie? Ważne jest ile byś zarobił wykorzystując takiego bot'a...

    Powiedzcie mi, który z was by zrezygnował z extra 20k $ tygodniowo? Można być honorowym i wogule, ale gdy w gre wchodzi kasa to zasady schodzą na dalszy plan ...

    Tak jak mówiłem, za pare lat możemy mieć niezły problem z soft'em pokerowym....

    __
    TT

  2. #32
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    jezeli nie widzisz roznicy w uzywania botow a PT to jestes glupi
    Sam jesteś głupi. Jak grasz 8 stołów i statsy wyświetlone na stole przez PAHUDA decydują o tym czy robisz calla to grasz ty? Weź mnie nie rozśmieszaj! To multitabling i PT + PAHUD-y zabijają pokera.

  3. #33
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    To jest bardzo kur... ciekawe.

    To znaczy że nie widzisz nic złego w tym, że będąc programistą napiszę program do gry w szachy i będę nim grał w necie z ludźmi na pieniądze twierdząc, że to ja osobiście gram??

    To byłoby kur... uczciwe????
    Nie byłoby uczciwe. Ale napierdalanie z PT + PAHUDEM też nie jest fair. Chyba, że grasz na wyższych stolikach, gdzie inni też tego używają. Wtedy twoja przewaga się niweluje i znowu wracamy do sytuacji, gdzie nikt nie używałby takiego softu. Ale to jest kur... bezsens. To nie jest kur... poker. Tylko klikanie z automatu. Powiedz, że multitabling (nie mówie o 4 stołach, bo to prawie każdy jest w stanie pociągnąć), ale granie 8-12 i więcej stołów to nie jest poker. Wtedy tylko statsy i automat. A gdzie miejsce na to co jest naważniejsze i najfajniesze w tej grze. Czytanie, wykorzystywanie słabości przeciwników na podstawie tego co widziałeś, a nie tego, co mówią statsy wyświetlone na stole. Nie. Ja nie widzę różnicy pomiędzy napierdalaniem N stołów kierując się tylko statsami, a zapuszczaniem bota.

  4. #34
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Powiedzcie mi, który z was by zrezygnował z extra 20k $ tygodniowo?
    jakos nie wyobrazam sobie zeby istnial bot NL, ktory bylby w stanie osiagnac taki wynik...

  5. #35
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Ostatnio rozmawiałem z kumplem o takim bocie. On programista, ja (powiedzmy) pokerzysta. Mógłby wyjść z tego całkiem ciekawy problem informatyczny. O dziwo dało się o tym gadać w sposób czysto akademicki. Więc dla wszystkich tematów o botach - imho bocznica.

    Co do etyki uzywania bota - jeśli room tego nie zakazuje, to używajta do woli. Jeśli nie chcecie grać vs. komputer, to wybierzcie room, w którym jest to zabronione i ścigane. Mi tam to nie przeszkadza. Sam nie zastanawiam się nad tym, czy gram na roomie z możliwością używania PAHUD'a czy innych wspomagaczy, choć po głębszym zastanowieniu - pewnie inni dzięki temu mają nade mną przewagę. To się sprowadza do naszego podejścia do pokera. Ja grając dobrze się bawię i tyle. Zresztą wolę turnieje i (jak mam okazję) grę live. A tutaj dyskusja toczy się chyba wokół gier stolikowych THNL.

    Jeszcze jedno - poker online to nowy wynalazek. Możliwe jeszcze, że się nie sprawdzi właśnie przez możliwości ułatwiania sobie gry za pomocą komputera. I za powiedzmy 10 lat nikt już nie będzie grał online, bo nie będzie to miało sensu

    ps. czy koniecznie trzeba się przy okazji tej dyskusji opluwać?

  6. #36
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    32
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    A gdzie miejsce na to co jest naważniejsze i najfajniesze w tej grze. Czytanie, wykorzystywanie słabości przeciwników na podstawie tego co widziałeś, a nie tego, co mówią statsy wyświetlone na stole.
    w grze na żywo i daje głowę, że jeśli roomy nie popracują nad bezpieczeństwem, poker wróci do "SALOONÓW" lub na zaplecza sklepików

  7. #37
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Dodajmy jeszcze do tego ludzi uprawiających datamining i zostawiających komputer włączony 24h z odpalonymi kilkunastoma stolikami. Siada potem taki na stół z ludźmi, których na oczy nie widział, a juz ma statsy z kilkudziesięciu(set) ich rozdań. Tak rzeczywiście, boty są be, ale coś takiego nie.

  8. #38
    Poztym jakby uzywanie botow byloby dozwolone to wszyscy uzywali by najnoweszego(najlepszego obecnie) i nikt by sie nie bawil w programowanie samemu. Bo po co jesli mozna sciagnac bota grajacego lepiej on Ivye'a? A predzej czy pozniej powstanie cos takiego...Oby tylko room'y skutecznie umialy sie przed tym bronic... A co do PT'a i PAHUD'a to dla mnie rowniez jet to 'oszukiwanie'...Bo rozumiejac podstawy czytania statystyk o graczach program praktycznie mowi ci co masz zrobic w danej sytuacji...

  9. #39
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    jakoś nie wiem o czym gadacie...

    jeśli macie jakieś specjalne wersje PT to podeślijcie mi please bo mi jakoś nie mówi co mam zrobić!!! (

    Czasem pomaga delikatnie wyciągać wnioski ale jakoś nie wychyla się ponad to niestety ... (

    Mogę liczyć na pomoc Was specjalistów???

  10. #40
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Skoro ci nie pomaga to po co używasz?