Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
  1. #11
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    379
    To może być pomocne:
    http://forum.pokerzysta.pl/showthread.php?t=4578
    Jeżeli boisz się o pieniądze to możesz wchodzić z np. 75% max BI.
    Na tych stawkach nie ma co blefować, w 9/10 Cię sprawdzą. Graj agresywnie. Nie baw się w donkowe dobieranie. Jeżeli już masz zamiar slowplayować to tylko na flopie bez drawów i na turnie musisz już zaatakować (ale osobiście nie polecam slowplayowania na mikro).

    NL10 - liczba po NL oznacza max BI na stolik i jest to 100xBB czyli NL10 to stawki 0.05/0.10$

    aha, i proponuję granie no-limit. Więcej radości i więcej nerwów podczas gry + większy wachlarz możliwości
    Ostatnio edytowane przez LubieCukierki ; 26-05-2007 o 18:22

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    136
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Moim zdaniem wcale nie idiotyzm. Prosty przykład - blefowałem, ale przeciwnik sprawdził. Dochodzimy do showdown'u. Nie mam totalnie nic. Przeciwnik czeka a ja folduję, bo nie chcę żeby zobaczył moje karty i zapamiętał, że blefuję.
    Jak zostaniesz złapany z majtkami w dole to upewnij sie ze wszyscy widzieli twój szajs na ręku. Potem flopnij jakieś "nh" (overpara starczy) i pot pot pot.

    Strata respektu w pokerze to super sprawa
    Ostatnio edytowane przez Vrax ; 27-05-2007 o 00:08

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    W ogóle nie rozumiem Twojego posta, ale to nic.

    Naprawdę uważasz, że to absolutnie żadna różnica czy zostaniesz "przyłapany" na blefie nieudanego drawa, czy na ostrym blefowaniu od początku z 27o?

  4. #14
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    379
    Ja tam wolę żeby mnie postrzegano jako fisha, który blefuje co 2 rozdanie.

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Ja bym odpuscil sobie blefy na NL10. Poza contynuation betem przy gora 2 osobach w pocie.

  6. #16
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez LubieCukierki Zobacz posta
    aha, i proponuję granie no-limit. Więcej radości i więcej nerwów podczas gry + większy wachlarz możliwości
    ta ale swingi w nolimicie są większe i trzeba uważać


  7. #17
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    NL10 no limit 10 dolarow czyli max buyin na stolik oraz big blind * 100

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    ale o co chodzi???
    NL10$ ze max mozna wejsc na stol z 10$.
    przewanie jest tak ze max wejscie to jest 100bb czy tutaj 1bb=0,1$ ale bywa inaczej. chyba gdzies byly stoly nl gdzie mozna bylo wejsc z 200bb

  9. #19
    Na micro na PS mozna.

  10. #20
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    na absolutpoker też max 200bb

    Woland,Vraxowi chodziło o to że dobrze jak czasem przeciwnicy zobaczą cię z tym 72o,bo wpiszą sobie wtedy w notatce"lubi blefować",i następnym razem jak akuratnie będziesz miał nutsa być może ktoś w to nie uwierzy i jednak naciśnie call