Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: napisy do HSP

  1. #1
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    378
    Ma ktoś napisy do HighSTAKESpoker ?
    nie potrafię znaleść w Internecie...

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    poszukaj na stronach telegazety może.

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    201
    Kirek ma, ale on już taki jest, że z nikim się nie podzieli. Co więcejaby go nikt nie molestował pewnie zamknie temat.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    a ja mam oryginalne napisy do mojego HSP wydanego na dwuwarstwowej plycie Blu-Ray, ktora sobie ogladam na mojej nowo zakupionej konsoli PlayStation 3, podlaczonej pod projektor FULL HD. Specjalnie nawet jedna sciana mej wielkiej willi jest biala i pluskajac sie w mym podgrzewanym basenie ogladam nocami HSP w ogrodzie, zeby wkurzyc moich zawistnych sasiadow... oczywiscie w towarzystwie modelek z Hollywood Poker, wymienionych za PLAYER POINTS. Nawet Daniel N. grajac HSP ma podglad na to co robie z nimi w basenie i nerwowo mruga oczami.

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    a Ivey??co robi Ivey??

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    nie wiem, z murzynami nie gadam i odcialem mu transmisje LIVE. Dlatego chyba tak wytrzeszcza oczy i otwiera szeroko usta w nadzieji ze cos podejrzy w monitorku daniela.

  7. #7
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Cytat Zamieszczone przez mario28 Zobacz posta
    Kirek ma, ale on już taki jest, że z nikim się nie podzieli. Co więcejaby go nikt nie molestował pewnie zamknie temat.
    Mario a chcesz bana :P.

    Skoro się wydało trudno, to fakt posiadam napisy do HighSTAKESpoker ale tylko chińskie.

  8. #8
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Ja mam rumuńskie, prosto z Bukaresztu. Po upadku rumuńskiej gimnastyki artystycznej i ciągłych porażkach piłkarzy, Rumuni oglądają teraz namiętnie High Stakes Poker uparcie twierdząc, że Daniel Negreanu to ich ziomek...

  9. #9
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez Kirek Zobacz posta
    Mario a chcesz bana :P.

    Skoro się wydało trudno, to fakt posiadam napisy do HighSTAKESpoker ale tylko chińskie.
    Kirek, pisze się "Mario, a chcesz BANANA?"