Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Witajcie. Szukam tapet lub innych grafik związanych z tematyką pokerową. Nie odsyłajcie mnie proszę do googla bo googlałem 2 dni i nic ciekawego nie znalazłem. Może znacie jakieś ciekawe stronki lub macie własne zbiory? Interesuje mnie generalnie wszystko związane z pokerkiem w sensownej rozdzielczości/rozmiarze (na WWW).

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Ja nie odeślę Cię do googla tylko do wyszukiwarki na forum. W ciągu minuty znalazłem dwa tematy w których użytkownicy wklejali linki do tapet o temtyce pokerowej.

    LEŃ!

  3. #3
    A patrzyles moze z kiedy sa te linki i co pod nimi jest? Jeśli kogoś nazwywasz leniem to miej ku temu podstawy. W podanych linkach nie znalazlem nic co by mnie interesowalo.
    Po prostu uwielbiam pomoc forumowiczow polegajaca na wpisaniu linka do googla albo napisaniu "to juz bylo". ehh

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    nawet jesli tam nie bylo nic ciekawe to po co zakladasz nowy temat?????

    TAki problem napisac o tym w tamtym temacie ?

  5. #5
    O jejku - BB wczoraj mieliście czy co? Już napisałem tutaj wiec może zamiast sie dąsać pogadamy na temat

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    aha skoro napisales tutaj to rzeczywiscie jest to argument

    a nie wiem czy ktos Ci pomoze w tej sprawie bo mysle ze malo osob bawi zbieranie tapet i grafik pokerowych :P

    Pozatym nie czego ty szukasz ja wpisalem w google w grafikach poker wallpepers i wyskoczylo mi od groma pokerowych grafik

  7. #7
    a ja ci tlumacze ze robilem to przez ostatnie 2 dni i nie znalazlem nic co by mi odpowiadalo i dlatego szukam tu - moze sa jacys zapalency ktorzy tworza takie rzeczy podczas nudnego turnieju

  8. #8
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Cytat Zamieszczone przez zajac Zobacz posta
    A patrzyles moze z kiedy sa te linki i co pod nimi jest? Jeśli kogoś nazwywasz leniem to miej ku temu podstawy. W podanych linkach nie znalazlem nic co by mnie interesowalo.
    Po prostu uwielbiam pomoc forumowiczow polegajaca na wpisaniu linka do googla albo napisaniu "to juz bylo". ehh
    Tak spradzałem co jest pod tymi linkami i stwierdzam że jest tam dokładnie to o co pytałeś w swoim poście czyli tapety i grafiki związane z tematyką pokerową. Skąd moje przypuszczenie że w ogóle tego nie widziałeś:
    a) ponieważ w pierwszym poście zaznaczyłbyś informację że to już wdziałeś ale nie przypadło Ci do gustu i doprecyzował informację co chcesz aby na tych grafikach było umieszczone
    b) nie zakładałbyś kolejnego takiego samego tematu tylko zrobił wpis już w istniejącym co pewnie ułatwiłoby dyskusję.

    Po prostu uwielbiam użytkowników forum zakładających kolejne klony tematów już istniejących i robiących rozpierduchę na forum. ehh.

  9. #9

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100