Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    w sumie nie zauwazylem ze button ma juz tylko 3000 :P Wiec w sumie fakt ze raczej tak nie zagra z AA KK zreszta nie wazne bo z tego co napisales i tak nie ma mozliwosci bys spasowal

  2. #22
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    522
    Witam,

    Pora zakonczyc boj. Przy stole bb zaczekal z damami, utg check i MP zagral za 2500. Po wielu mekach dealera i bb wzial pule nie pokazujac kart. Dealer mial AK. Sprawdzone bylo ponadto co szlo, turn river . MP zarzekal sie ze wygrywal rozdanie. W sumie rozdanie jest ciekawe w fazie pre flop z pozycji bb. Call jest chyba najgorszy - gramy dokladnie na seta podobnie jakbysmy mieli pare np 77. Reraise pre flop pozostawial losy rozdania w rekach dealera (UTG i MP folduja), gdyby zdecydowal sie zagrac za wszystko ryzykujac odpadniecie podwoilby sie. Fold pre flop jest moim zdaniem rozsadnym zagraniem.

    Dziekuje za glosy,

    Pozdrawiam

  3. #23
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Cytat Zamieszczone przez okurosaki Zobacz posta
    Kirek - miałem ochotę napisać jak ja bym zagrał perflop, widziałem że jest już flop. Coś w tym złego?

    To brakuje chyba najciekawszego wariantu gdy MP robi call - z czym by mógł wpakować 6000 do puli? z 75 77 55 J2s chyba nie
    Oczywiście że nie ma nic złego , natomiast ponieważ nic nie napisałeś o grze po flopie to założyłem że mogłeś przegapić ten post i chciałem zwrócić na niego Twoją uwagę.

    Co do call od MP, nie bardzo rozumiem dlaczego napisałeś że ma wpakować 6000?. Skoro robimy reraise do 1500 to MP musi dopłacić 1260.