Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11
    flex moim zdaniem to wyróżnia prima poker miedzy innymi poker roomami!Gralem w róznych poker roomach ale takie rzeczy co na expekcie widzalem to nigdze raczej nie można zobaczyc (AA vs KK to na porzadku dzennym , 3 fulle w jednej parti tez bywaja ale jedna partja mi utkwila w pamieci 3 graczy 55,JJ,QQ i flop 5JQ nice hend? ).W/w układy mozna spotkac na niskich stawkach tak do 5/10nl wyżej raczej jest w miare normalnie ale to co na niskich stawkach sie wyprawia to takie podkrecanie akcji wlasnie przez takie układy. :twisted:

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez skaand
    Co do tego AA Soprano,to ja wychodze z zalozenia ze jesli gram ringa i flop daje pare niezaleznie czy to 1010x,JJx,QQX,kkX a mam over pair to przechodze do defensywy i w zasadzie nie bije sie juz o pot po raise od rywala,gdy w rozdaniu jest kilku limpow zawsze graja klasyczne rece J10,K10,QJ,A10 i na 95% ktos ma juz trips inny draw na str8 itd dlatego tak wazny jest opening raise.
    Po podbiciu gosc pewnie i tak sprawdzilby z A10s,ale taki flop 1010k nic dobrego nie wrozy-jesli dostales raise IMO bez roznicy czy to bylby ps czy inny pokerroom.
    pzdr skaand
    też zazwyczaj gram ostrożnie wtedy, ael tu przewazyło rozdanie kilka parti wczesniej kiedy własnie ten gość też grał mega ostro z top pair i niezłym kickerem... liczyłem po prsotu że znów tak gra.. mówi się trudno i gra się dalej :wink:

    Soprano

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Northampton
    Posty
    278
    Cytat Zamieszczone przez zelik
    flex moim zdaniem to wyróżnia prima poker miedzy innymi poker roomami!Gralem w róznych poker roomach ale takie rzeczy co na expekcie widzalem to nigdze raczej nie można zobaczyc (AA vs KK to na porzadku dzennym , 3 fulle w jednej parti tez bywaja ale jedna partja mi utkwila w pamieci 3 graczy 55,JJ,QQ i flop 5JQ nice hend? ).W/w układy mozna spotkac na niskich stawkach tak do 5/10nl wyżej raczej jest w miare normalnie ale to co na niskich stawkach sie wyprawia to takie podkrecanie akcji wlasnie przez takie układy. :twisted:
    Masz rację dzis też usiadłem na expekcie(sit&go 10$) i co widzę ; moja ręka 99 koleś przed mną 3xbb ja go call flop 9K4. Jego ręka oczywiście :wink: KK. Jak myslisz wygrałem te rozdanie czy odpadłem z turnieju.
    Następny sit podobnie ja 55 kolo QQ flop 5Q8 i to samo od nowa.
    I jak to wytłumaczyć???

  4. #14
    Wytlumaczyc mozna tylko tak ze wchodzić z QQ albo KK reszta pasować :lol:

  5. #15
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Northampton
    Posty
    278
    Cytat Zamieszczone przez zelik
    Wytlumaczyc mozna tylko tak ze wchodzić z QQ albo KK reszta pasować :lol:
    Ja pierdolę i znowu podobnie. chyba juz tu kasy nie wpłacę, tylko gdzie to zrobić???

  6. #16
    Ile ja bym dał zebym mogł spowrotem grac na expekcie ... a Ty marudzisz ...

  7. #17
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Northampton
    Posty
    278
    Heh no to może mam wielkieeeeeeeeeego pecha

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Cytat Zamieszczone przez zelik
    AA vs KK to na porzadku dzennym
    To chyba wszędzie, ale na Ps dwie partie mi utkwily w pamieci,
    ja AA vs KK vs QQ vs JJ
    albo w turnieju QQ (button) vs KK (SB) vs AA (BB), moj steal sie raczej nie mogl udac

  9. #19
    Zelik wiem jak zrobić żeby odblokowali ci konto...