Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    20
    Witam
    Przez noc zainstalowalem sie na Pkr
    Mam pewien problem dosc wkurwiajacy z rejestracja na freerolle, i zastanawia mnie czy inny maja podobny porblem;/

    Otoz jak ma sie rozpoczac turniej, jest otwarta rejestracja i klikam na turniej aby sie zapisac wyskakuje mi okno z info o turnieju i sie nie moge rejestrowac bo button rejestracji jest na szaro, i nie raz musze wchodzi parenascie minut i kilka razy wchodzic i wychodzic z okna aby mi sie zaswiecilo i pokazalo pelne info odnosnie turnieju tak abym mogl sie zarejestrowac, a w tym czasie jak sie ejestrowac nie moge to sie zapelniaja miejsca dostepne na turnieju, a ja nie wiedzac czemu nie moge sie rejestrowac i musze czekac czekac, probowac, i jeszcze raz czekac az szczesliwie uda mi sie zalogowac, jesli w ogole sie uda, nie jest to pozytywne;/

    jesli chodzi o caly soft to ze wszystkimi pozostalimy elementami nie mam probelu, a to na czym mi najbardziej zalezy sprawia mi najwiecej problemu;/

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    20
    Kurde jaka bzdura, po 30 minutach prob rejestracji pojawila sie mozliwosc wcisniecia buttona, klikam i wychodzi mi ze tournament is full, gdy na opisie napisane jest ze zglislo sie 578 graczy z 700;/;/;/

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    279
    Janosiku.
    Ze względu że soft jest wymagający potrzebujesz dobrego kompa i szybkiego łącza. Ja osobiście nigdy nie miałem takiego problemu. I jeszcze jest jedna możliwość możliwe że rejestrujesz się do turnieju gdzie są wymagane punkty PPs których niemasz.
    Pozdro

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    20
    Kurcze, turniej jest napewno freeroll upewnilem sie,
    procesor mam 1,7 centrino duo, a lacze 250. wydawalo mi sie ze nie powinienem miec z tym problemow, bo wszystkie pozostale gry na play money chodza bez zadnego zarzutu, ale chyba rzeczywiscie mam jakies lagi;/

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    279
    Z tego co piszesz to żeczywiście nie powinieneś mieć lagów. Sprubój odczekać chwilę ale niech sie pojawią zawodnicy i zobacz czy przycisk rejestracji sie podświetli. Jak gram turnieje nie free to nie miałem problemu z rejestracją ponieważ było mało zawodników. Ale też zauważyłem że przycisk rejestracji podświetlił sie po chwili, ale zawodników było tylko z 50. Możliwe że jak jest ich z 300 to może to chwilę potrwać. Nie rób tak że wychodzisz i wchodzisz do turnieju bo on się ładuje i zajmuje łącze. Odczekaj chwilę i nic nie rób. Może w tym jest problem.
    Pozdro
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 20-03-2007 o 12:01 Powód: usunięty zbędny cytat

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Huh Miałem dokładnie taki sam problem

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    313
    naprawde fajny room tylko troche zle sie gra na klku stolach jednoczesnie. To ma tez swoje plusy bo gracze sa bardzo loose.