Strona 35 z 39 PierwszyPierwszy ... 253334353637 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 389
  1. #341
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    124
    Czy jest wsrod osob grajacych jakis lekarz u nas na lidze bo cos mi sie stalow plecy na ostatniej sali i nie za bardzo wiem co i nadal mnie zajebiscie boli :/

  2. #342
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez Idziak Zobacz posta
    Czy jest wsrod osob grajacych jakis lekarz u nas na lidze bo cos mi sie stalow plecy na ostatniej sali i nie za bardzo wiem co i nadal mnie zajebiscie boli :/

    a jak Twój piszczel?? bo mój palec u nogi po spotkaniu z twoim piszczelem wyglada bardzo źle. mam lekko pęknięty paznokieć, spuchniętą i fioletową stopę, kuleję i mnie boli jak cholera... wczoraj mi ktoś powiedział że prawdopodobnie mam pekniętą jakąś kość śródstopia.... póki co postanowiłem przetrwać do jutra - jak dalej będzie mnie tak naparzać to chyba razem pojedziemy do lekarza....

    ps.mam znajomego masażystę na placu grunwaldzkim - jest doskonały. mogę Cię z nim spiknąć

  3. #343
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    wypłaty w cashu za długa falę i turniej mistrzów będą za tydzień.
    dziś będzie niesamowita walka życzę Wam good luck

  4. #344
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    7
    Alutek prosił mnie abym przekazał, że ma problemy z netem, dlatego wyniki będą dopiero w niedzielę jak wróci do Wrocka, ewentualnie jutro jeżeli znajdzie jakąś kafejkę internetową.

  5. #345
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    sorka że dopiero teraz. po turnieju wyjechałem do niemiec a potem do boleslawca w którym w sobote po południu i w niedziele wszystkie kafejki były pozamykane.
    a teraz do rzeczy. ostatni turniej sezonu za nami. emocji była cała masa a ostateczne wyniki długiej fali pokazują że sezon był zacięty i każdy miał swoją szansę na dobrą lokate i udział w turnieju mistrzów. gratulacje dla arcziego za wygranie turnieju i jeszcze wieksze graty dla focusika za pierwsze miejsce w długiej fali w marcu jak również w całym sezonie. BRAVO!!!!




    i ostateczne wyniki długiej fali:






    jak widać ścisk w czubie był niesamowity. kleo dał się wywalić z turnieju mistrzów - zabrakło mu jednego oczka, a jako ósmy zawodnik z największą sumą za poprzedni i obecny sezon dostał się do mastersa mefxx. ja spadłem na trzecie miejsce co biorąc pod uwagę fatalne wyniki pod koniec sezonu i tak jest nie najgorzej. kejarg zajmując drugie miejsce w długiej fali potwierdził że jego fenomenalne wyniki w poprzednim sezonie nie były dziełem przypadku... wielkie gratki!!!!

    turniej mistrzów odbędzie się w czwartek o g. 19.00. stacki początkowe wszyscy mają takie same i będzie to najprawdopodobniej 4000 w żetonach.
    pula nagród długofalowych to 3830zł co daje takie nagrody:
    długa fala:
    1. 200$ (betsson) + 957.5 pln
    2. 125$ (betsson) + 766 pln
    3. 75$ (betsson) + 574.5 pln
    4. 50$ (betsson) + 191.5 pln
    5. 50$ (betsson)



    podzial nagród w turnieju mistrzów:
    1. 250$ (betsson) + 574.5 pln
    2. 150$ (betsson) + 383 pln
    3. 100$ (betsson) + 191.5 pln
    4. 50$ (betsson) + 191.5 pln
    5. 50$ (betsson)

    i skład turnieju masters
    1.focusik
    2.kejarg
    3.alutek
    4.pingwin
    5.idziu
    6.dzikus
    7.rex
    8.mefxx

    lista rezerwowa:
    kleo
    listek
    amazonit
    grabson
    mis
    bzyku
    arczi

    jeśli jakiś uczestnik turnieju masters nie stawi się na miejscu gry do godziny 19.15. a nie zgłosi mi wcześniej że będzie na 100% tylko się spóźni to jego miejsce przy stoliku zajmie gracz z listy rezerwowej który będzie na miejscu gry (wg kolejności wyżej)

    równolegle z turniejem mistrzów odbędzie się turniej towarzyszący. jeśli będziecie chcieli to można go zrobić w formule rebuy z wpisowym np 20(+5) + 20 za rebuy (nieograniczona ilość przez 3 poziomy blindów) + 20 za jeden add-on (add-on w wysokości 150% początkowego stacka). wypowiedzcie się co o tym myślicie.


    nagrody od betssona za ostatnie turnieje i długą falę pójdą na Wasze konta w przyszłym tygodniu. do końca tygodnia jest okres reklamacyjny. jeśli komuś brakuje jakiejś wpłaty to piszcie do mnie na PW. ten nic źle nie robi co nic nie robi. może coś przeoczyłem. (zgubiłem też chyba jedną kartkę gdzie miałem zanotowany nick jakiegoś debiutanta na lidze)
    proszę o wyrozumiałość o piszcie śmiało jeśli czegoś brakuje na Waszych kontach.



    sezon myślę, że byl udany. frekwencja wyniosła 32 osoby na turniej co jest niezłym wynikiem, ale na kolana nie powala... szkoda że wielu debiutantów zniechęca się grą na turniejach po jednym , dwóch słabych wynikach...

    dziękuję Wam za pomoc w organizacji turniejów (rozkładanie żetonów itp) special thanks for focusssik

    już teraz zapraszam Was na kolejny sezon
    i to chyba tyle ode mnie

    edit: bardzo przepraszam Cię Maćku za pomyłkę w obliczeniach kto powinien zagrać w mastersie. oczywiście masz rację że to ty masz wiekszą sumę niż amazonit. w błąd wprowadził mnie troszkę amazonit który wyliczył sobie że musi być w czubie turnieju by zagrać w mastersie a po turnieju bardzo się cieszył i nie skontrolowałem tego że amazonit się pomylił, bo w Twoim przypadku zsumował sume 9 najlepszych wyników a nie wszystkich wyników. jeszcze raz bardzo przepraszam i do zobaczenia na mastersie.
    Ostatnio edytowane przez alutekfiutek ; 26-03-2007 o 12:13

  6. #346
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    164
    to juz nie rzutuje , ale dla spokojnosci powiem ze bylem 8 a nie 9 w turnieju - final table byl od 8 a ja gralem na final table
    do zobaczenia w czwartek

  7. #347
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    231
    ile osob jutro na sale?!

    1.raczek (+2)
    2.focusik

  8. #348
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    189
    gramy sita dzisiaj?

  9. #349
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    217
    Cytat Zamieszczone przez raczek22 Zobacz posta
    ile osob jutro na sale?!

    1.raczek (+2)
    2.focusik
    Zdaje sie, ze mamy dwie kontuzje (Michal i Idziu).
    Ja w kazdym razie bede.

  10. #350
    Gratulacje dla calej czołówki !!!

    TURNIEJ MISTRZOW - po ile wjazd ??

    100 , 150 , czy moze 200 - wypowidac sie !!