Zobacz wyniki ankiety: Jakie powinno być wpisowe do turniejów w sezonie zima 2007?

Głosujących
27. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Po staremu (F 45+5, R 25+5)

    8 29.63%
  • Zwiększyć "ligówkę": F 50+10, R 25+10

    2 7.41%
  • Zwiększyć "ligówkę": F 50+10, R 25+5 od każdego R

    6 22.22%
  • Zwiększyć bardziej wpisowe (np. F 90+10, R 50+10 ?)

    1 3.70%
  • Zrezygnować z rebuyów (F 45+5)

    1 3.70%
  • Zrezygnować z rebuyów (F 50+10)

    7 25.93%
  • Inaczej (proszę opisać w poście jak)

    1 3.70%
  • nie mam zdania

    1 3.70%
Strona 75 z 82 PierwszyPierwszy ... 25657374757677 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 741 do 750 z 816
  1. #741
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    Fuck i se kuna zagralem turniejek za 20$ pula $3600 dla 10 osob.
    Zostalo 11 osob i ja short. Wczesniej niepotrzebnie sprawdzony raise za A10o i sie zrobilem shortem. No i dostaje AQ a ze bylem juz total shortem to gralem alla. Sprawdzony przez BB J10 suited. Flop: 8JQ (mam 70%)
    Turn: 8JQ8 (mam 80%)
    River: 9JQ89 (0%)
    11-ty na 180 grrr nienawidze odpadac tuz przed platnymi... zreszta kto lubi?
    Byloby 70$ a tak kopas na przywitanie po przerwie :[
    Ech ide spac na tilcie mam nadzieje ze przejdzie do srody :P

  2. #742
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    296
    Oj widzę Sznu że seria bad beatów trwa no tak to już jest z tym pokerem ale najważniejsze to nie wpadać w tilt choć wiem że łątwo się mówi trudno się powstrzymać ale później będziesz z siebie dumny że po takiej serii badów nie grałeś dalej na wkurwieniu tylko zrobiłeś przerwę i zaoszczędziłęś dużą część swojego bankrolla, a bad beaty nie będą trwać wiecznie.

  3. #743
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    Sorry Kolumb77 ale czy Ty nie jesteś przypadkiem z organizacji Podtrzymać Nadzieję albo Dodać Otuchy albo Uwierz w Siebie lub coś w tym stylu.

  4. #744
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    165
    Przywracam wątek bo zaraz będziemy na 2 stronie
    Pozdrawiam

  5. #745
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    eno herq napisal bys cos fajniejszego niz suche "[przywracam watek"
    Ja np napisze ze wlasnie przeglralem mieszkanie na ustawke na karete asow po flopie poszedlem alla za 15 tys koles mnie pprzebija do 100 tys i mowi ze jak chce to moge cos zastawic to ja mowie no to mieszkanie za 400 tys a on ze sprawdza. Doszedl mu runner-runner poker :/
    Tak wiec bad beatow cd

  6. #746
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    296
    Oj widzę Sznu że seria bad beatów trwa no tak to już jest z tym pokerem ale najważniejsze to nie wpadać w tilt choć wiem że łątwo się mówi trudno się powstrzymać ale później będziesz z siebie dumny że po takiej serii badów nie grałeś dalej na wkurwieniu tylko zrobiłeś przerwę i zaoszczędziłęś dużą część swojego bankrolla, a bad beaty nie będą trwać wiecznie.

  7. #747
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    296
    Cholera odpałem przed chwilą z turnieju z pulą 6e. SHIFT SHIFT SHIFT i jeszcze raz SHIFT. Ide sie zaraz pociąć chyba no bo pospane to mam już na pewno. Poker to syf juz więcej nigdy nie zagram w poka SHIFT SHIFT. Oczywiście odpadłem po przeogromnym bacie bicie.

  8. #748
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    No i fak!!
    Poszedlem na neta do bylej bo juz nie mam swojego mieszkania.
    Za ostatnie 6 tys debetu na kredytowej wlazlem na stoliki 10/20 NL.
    Stwiedzilem ze zmieniam strategie i zagram na bady bity przeciwnikow. Dostaje J5o flop AQ3 tecza, no to wrzucam 100$, koles raise do tysiaka. Ja sie pytam tak: Jak macie seta asow i dam to pokazcie to zagram alla na runner-runner strita. A ze na ongame teraz mozna pokazac karty zanim ktos cie sprawdzi to pokazali AA i QQ (nie podbijali szuje przed flopem hehe) no to ja easy call. Spada 4 i 2 i dostaje strita na piatce. Zgarniam 18 tys. Wzialem kase ze stolika i pomyslalem ze na riverze przyszla 2ka to postawie w kasynie na ruletke na 2ke. Wypadla oczywiscie i mieszkanko odkupuje jutro. Chyba nie bede spal dzis i jutro wiec mnie ogracie ale i tak jestem szczesliwy...

  9. #749
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    296
    Ciesze sie przeogromnie Sznu, że seria batów bitowych sie już u Ciebie skończyła.
    Może i mnie kiedyś spotka takie szczęście, niestety tymczasem ide polookac Prison Break-a bo jak dalej będe grał tak wspaniale jak gram to może mi sie kilka myków z tego filmu przydać.

  10. #750
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    24
    Hej Sznu, mialem podobna sytuacje. Gralem w turnieju za 20$ z pula 3520$, zostalo 15 graczy 10 miejsc platych, mialem trzeci stack co do wielkosci. Grajac spokojnie zaja bym platna pozycje ale musialem sobie wejsc z QJ i stracilem polowe stacka, nastepne rozdanie to moj allin z AQ, gosc 10 10 i mialem po grze.
    Dzien pozniej (wczoraj) gralem nastepny turniej z pula nagrod cos kolo 7000$, platne 20 miesc, odpadlem 23... i tak mam czesto... mozna sie wkurw..... hehe