Strona 11 z 15 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 146
  1. Bardzo podoba mi się ta relacja - wyjątkowo profesjonalnie zrobiona. Na angielskim Eurosporcie dwóch komentatorów, którzy wiedzą o czym mówią a jak mówią to z jajem (np. Shut up Fanning! Shut up!)
    Jednak najbardziej to mi się podoba Pani Moderator - Caroline Flack - no poprostu zaje.. fajna laseczka! Co myślicie? A może wolicie Shane Hiatt z World Poker Tour? :lol:

    pzdr.
    Chris
    www.poker24.pl

  2. #102
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    3miasto
    Posty
    174
    ehhh laseczka moze byc ale wole ta z reklamy Simplusa

  3. #103
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    Cytat Zamieszczone przez poker24.pl
    [...]Na angielskim Eurosporcie dwóch komentatorów, którzy wiedzą o czym mówią a jak mówią to z jajem (np. Shut up Fanning! Shut up!)[...]
    Ja ogladalem po niemiecku- tragedia... Ale bardzo podoba mi sie komentarz Normana Chada (i Lon McEachern, ale Chad jest lepszy) z ESPN. Ogladalem WSOP 2004 i komentarz jest niezly, a Chad jest bardzo dobry i z jajem.


    Cytat Zamieszczone przez poker24.pl
    [...]Jednak najbardziej to mi się podoba Pani Moderator - Caroline Flack - no poprostu zaje.. fajna laseczka! Co myślicie? A może wolicie Shane Hiatt z World Poker Tour? :lol:!)[...]
    Wczoraj jeden kumpel powiedzial (nie gra w pokera i nie umie), ze pojechalby tam i wplacil wpisowe tylko op to by z nia pogadac kiedy odpadnie.

  4. #104
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    16
    witam,
    wie ktoś może czy jest gdzieś w sieci, retransmijsa do ściągnięcia.
    Pozdrawiam, Grzesiek

  5. #105
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    417
    nie wiem co bral ten gosc, ktory to komentuje, ale moge sie domyslac z czyjej jest rodziny. w zasadzie to moga na nim oszczedzac, bo nie musi ogladac tego co komentuje. dobrze, ze przynajmniej wiedzial jak sie gra nazywa. masakra.

  6. #106
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Pleszew
    Posty
    117
    Eee tam czepiacie sie przeciez ten koles to zawodowy tlumacz takich programow z angielskiego, ten glos mi jest znajomy kiedys chyba jakies programy o pilce noznej tlumaczyl, dobrze ze chociaz troche sie poduczyl. Prawda jest ze eurosport popelnil tu blad mogli juz wiac mu chciaz do pisania tekstow jakiego dobrego gracza, bo raczej znalesc gracza i podszkolic go w komentowaniu to eurosport sie nie palił a szkoda...


    Przy okazji dzisiejszego programu, to te akcje z damami mnie rozbily doszczetnie .... cos pieknego :P

  7. #107
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Powtarzaja to jutro rano moze ? Bo dzis przegapilem ;/

  8. #108
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    A u mnie się kablówka skopała :cry: :cry: :cry:
    I nie było Eurosportu :cry: :cry: :cry:

  9. #109
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Wonstage
    Posty
    118
    ilu bylo wszystkich uczestnikow?

  10. #110
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    25