Strona 13 z 20 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 195
  1. #121
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    252
    PPT w Poznaniu w weekend a EPT w Warszawie w srode....masa roboty w tym tygodniu!!Wiec przesuncie ten turniej i wpadajcie do Poznania.......My mamy juz druzyne-moze inni cos skombinuja??Blizej PPT juz nie bedzie
    Pozdro

  2. #122
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    27
    co prawda nie wybieram sie do poznania, ale jestem jak najbardziej za !!!!! przesunięciem terminu !!!

  3. #123
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Strzelno
    Posty
    17
    Hmmm... Bed jak zawsze niezainteresowany innymi turniejami... A co do weekendu to chetnie zmontowalbym druzyne na turniej w Poznaniu... Tak wiec kto jest za???

  4. #124
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    252
    ja wyjezdzam w piatek ze Strzelna wiec jak bedziecie mieli druzyne to nie ma problemu zeby ktos jechal ze mna!!Nawet jezeli nie uda sie uzbierac 4 to na miejscu zawsze jest pare osob ktore tez nie maja druzyny.......wiec grac bedziecie napewno
    Pozdro

  5. #125
    OK możemy zmienić podajcie tylko kiedy chcecie grać i tym razem cyp powiedzcie tak żeby wam pasowało a nie ja przekładam a w nie przyjedziecie

  6. #126
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    239
    mi bardzo trudno powiedzieć kiedy mi pasuje. na chwile obecną od tego weekendu za 2 tygodnie, więc na mnie nie patrzcie.
    pzdr

  7. #127
    Mnie też nie będzie więc podpisuje się pod propozycja przeniesienia

    P.S.

  8. #128
    Cały czas czeka na propozycje kiedy ma być turniej za tydzień mnie i mojego brata nie ma więc dla mnie odpada. KIEDY??

  9. #129
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    239
    ja się na razie nie mogę określić więc postaram się dostosować. ktoś ze strzelna będzie w poznaniu na PPT?

  10. #130
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    27
    a moze by tak spróbować zorganizowac turniej w ciągu tygodnia ????? zamiast w weekend ???