Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Mam taką propozycję (sugestię) i kieruję ją do decydentów (adminów) niniejszego forum. A brzmi ona następująco:
    może w dyskusjach "Ogólne" lub innej dałoby się wyodrębnić temat wielowątkowy pt. Oprogramowanie lub podobny odnoszący się do pokerka. Problem dla mnie stanowi to, iż poszukując np. pomocy przy PT PAH muszę szukać w około 50 tematach a zakładanie nowego rzadko przynosi pożądany efekt (często robią się off-topicki).
    Moim skromnym zdaniem warto zebrać wszystko do jednego worka co może ułatwić życie niektórym użytkownikom bo jest to trochę nieuporządkowane i zrobił się bałagan np. co do tematu PT.

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    ja jestem za bo straszny balagan z tym jest

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Ale mysle, ze wiekszosc zapomina - pierwsze forum jakie powinnienes przegladac, gdy masz problem z PT czy PA to fora wlasnie tych programow. Kupujac licencje kupujesz tez SUPPORT - przeciez to wlasnie jest podstawowa roznica miedzy oprogramowaniem pirackim a orginalnym.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    zgadzam sie z kakashim, przede wszystkim forum dedykowane a dopiero potem na innym forum.
    jako ciekawostke dodam, ze POKER OFFICE od 15 lutego pobiera roczny abonament za swoje uslugi, nie jak do tej pory 79$ za program + wieczny support i upgrade'y. ci jednak, ktorzy zakypili program przed 15 lutego, maja wsparcie na starych warunkach.