Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Ok, dzieki za rady. Rzeczywiscie ten min raise byl bledem.
    Ja na miejscu opponenta nie wszedlbym w all ina.

    Kto to jest "nit"?

  2. #12
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    188
    Cytat Zamieszczone przez vitek Zobacz posta

    Kto to jest "nit"?
    Ktos kto czeka na bardzo mocna reke zeby wogule grac, sa tesz tacy ktorzy potrzebuja bardzo mocnej reki zeby dac raise, a ich wymagania zeby sprawdzic sa male to wtedy jest calling station.

  3. #13
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    a co tu do analizowania?? koleś łapie flusha w ok. 1/3 przypadków, czego chcieć więcej niż wszysktich jego pieniędzy w puli? eeee, no można jednak coś tu zanalizować, ten minraise, OMG! WTF! prztykacie się na te raisy jak dzieci, ten minraise pewnie miał powiedzieć przeciwnikowi 'mam flushdrawa' on se pomyślał 'ok TPTK i TFD u mnie' i poszły konie po betonie, większy raise (pula większa) i ostry bet na turnie (bez kara) to może mu zaświta że masz jakieś 2 parki ew. seta, choć podejrzewam że i tak by się skończyło allinami gdzie byłeś WA

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    tylko 30% rozdań wygra TPTK & nut flush draw VS set,a jesli juz ktoś ma 2 pary to mamy coin flipa 52%(AK)-48%(44) nawet na micro stawkach watpliwy jest sens takiego all ina.

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Dokładnie odwrotnie niż piewsza trójka analizujących. Aż do all ina wszystko było ok (reise pf AKs to kwestia mody, a nie obowiązku). All in niczym nieuzasadniony. Dużo szczęścia, że cartmanx nie mógł tego zrzucić bo miał akutat takiego monstera.
    W sumie dokadnie tak samo napisał Melipone, powtarzam się bez sensu...

  6. #16
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Radom
    Posty
    210
    Cytat Zamieszczone przez CGJung0 Zobacz posta
    ...reise pf AKs to kwestia mody, a nie obowiązku...
    No w sumie racja, kazdy gra jak chce. Wygrywac tez w koncu przeciez nie ma obowiazku

  7. #17
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    słuszna uwaga Jarx

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Moim zdaniem ten koles to niezla cipa,bo nawet jesli limpowal preflop z AKs,to co to jest za bet po flopie z TPTK i flush drawem-2$?

    No i chwilke pozniej-po slabiutkim raise reraise do...7$

    Chyba ze byl tak pewny wygranej,ze chcial "wyciagnac" od kogos ze stolika all-in...

    Tak zanalizowalem sobie to rozdanie i jest to pewnego rodzaju odpowiedz na pytanie,dlaczego z NL50 przenioslem sie po krotkim czasie na NL100 i NL200.Tam takie rzeczy sie troszke rzadziej zdarzaja,dzieki czemu mozna nieco wiecej informacji odczytac,analizujac skrupulatnie gre przeciwnika.

    Ja osobiscie z AKs betuje-i to ostro-a na raise odpowiadam reraise-jak siadzie,to jest dobrze,a jak nie,to trudno-taki poker

    Podsumowujac:jak byscie nie zagrali,to chyba i tak wszystko skonczyloby sie w tym rozdaniu na all-in.

    Pzdr