Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Mam dziwne wrazenie ze supporty Betssona pojechal na wakacje. Pisalem 2 maile w czasie awarii spftu Ongame zeby sie na biezaco dowiedziec co jest grane - bez odpowiedzi. Ok rozumiem - bylo duze zamieszanie, zdarza sie. Ale kilka dni temu pytalem o stan mojego rakeback i date jego wyplaty i cisza. Oj oj cos sie pokerroom obija, zarowno z promocjami jak i z supportem.

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    19
    Szkoda że w betsson nie obowiązuje zasada jak np w betsafe:

    15 min Support guarantee 24/7! If we fail to answer your question within 15 minutes we will pay you 10 EURO, no strings attached!

    Chyba się rozmarzyłem

  3. Zajac
    Nie wiem na jaki adres pisałeś nie wiem dlaczego nie dostałeś odpowiedzi. Nasz support pracuje oczywiśce 24/7 i z reguły odpowiada natychmiast. Jeśli jednak zadasz pytane po polsku - możesz chwilę poczekać bo naszego "polskiego" wsparcia może akurat nie być " na zmianie"
    W sprawie raku juz Ci odpowiadałem - szczegółowych informacji musisz szukać w serwisie, z którego się zapisywałeś. Wypłaty z tyt. RB z reguły są ok 10. W styczniu byłu 11 .

    Doninikos,
    Pomysł mi się podoba, jestem za ..
    Zgłoszę go w firmie i bedę go promował ...

    Pzdr
    Milo

    ps
    Ja oczywiście nie pracuje w dziale support ...
    Ostatnio edytowane przez Betsson Polska ; 08-02-2007 o 17:35

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Ostrowiec Św.
    Posty
    119
    Tak rzeczywiście masz betsson czego bronić ja wysłałem maila w niedziele a dziś piątek i zero odpowiedzi tak że suport jest pierwsza klasa nie ma co.

  5. Kwasss,
    W tym tygodniu zmienialiśmy serwer pocztowy i Twój mail mógł się zagubić (choć nie powinien).
    Wyslij maila jeszcze raz lub napisz do mnie na prv.

    pzdr
    Milo

  6. #6
    hmm - wlasnie otrzymalem odpowiedz z supportu na moje pytanie odnosnie stanu mojego rakeback i terminu jego wyplacenia:

    "Rakeback za styczen otrzymy Pan pod koniec lutego, za luty - w marcu itd. Rakeback moze Pan sprawdzic na stronie partnera, przez którego zalozyl Pan u nas konto."

    hmmm - no to kto tu mowi prawde? Poza tym z serwisu z ktorego sie zapisalem otrzymalem odpowiedz ze stan rakeback moze mi podac tylko support Betssona - ehhh jakos mi sie to nie podoba...

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    Najlepiej jest dzwonic. Nie wiem jak w betssonie, ale w party jak nie dostalem odpowiedzi po 24h to zadzwonilem na darmowy nr i wszystko zalatwilem w 15 min, tyle ze po angielsku i prawdziwa mordega bylo dyktowanie loginu i poczty literka po literce, cos w stylu:
    'm' as 'mutant'
    'a' as 'Alexandra'
    'i' as 'iron'
    'l' as ... itd

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    A może lepiej podać to w miedzynarodowym alfabecie żeby nie było pomyłek
    mike alfa india lima
    http://www.expat.or.id/info/internationalalphabet.html

  9. Cytat Zamieszczone przez zajac Zobacz posta
    "Rakeback za styczen otrzymy Pan pod koniec lutego, za luty - w marcu itd. Rakeback moze Pan sprawdzic na stronie partnera, przez którego zalozyl Pan u nas konto."

    hmmm - no to kto tu mowi prawde?
    A co Ci się zajac nie zgadza??

    pzdr
    Milo

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez Betsson Polska Zobacz posta
    A co Ci się zajac nie zgadza??

    pzdr
    Milo
    To ze Betsson mowi ze ilosc rake poda mi partner a partner mowi ze poda mi go support Betssona.
    Poza tym slyszalem ze rake jest wyplacany w okolicy 10 kazdego miesiaca a nie pod koniec.