Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: No rules poker

  1. #1
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    http://www.cheat-at-poker.com/

    Eee co o tym sądzicie ? Od razu mówie że nie zamierzam tego zamawiać, ale ciekawi mnie po prostu czy uważacie że to na prawde możliwe. Bo jesli to prawda, to nie wiem co bedzie dalej z pokerem online.

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    188
    Wg. mnie koles chce po prostu zarobic. Po co mialby sprzedawac cos takiego za 60$? Moze wlasnie na tym caly pic polega ze jak to zainstalujesz to bedziesz widzial karty innych graczy ktorzy tesz to maja, oprocz Ken Chana.
    Tak czy inaczej warto miec firewall-a, nawet jak sie nie gra w pokera.

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    to bzdura jest, nastepny debil ktory chce sprzedac niby cos co mu "przynosi" wymierny zysk, to nastepna bzdura z cyklu - chcesz byc bogaty, kup nasza ksiazke za 50zl, a w niej jest napisane, ze bogatym zostaniesz jak sam takie ksiazki bedziesz rozprowadzal itd. itp. ale obawiam sie ze najlepsze w tym jest to ze znajda sie tacy debile co to kupia

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    Mnie osobiscie smieszy to jak inne sprzedawane sposoby na zarabianie

    Jak juz tu slusznie zauwazone zostalo jak by gosciu mogl robic 25k na miesiac to nie zawracal by se glowy sprzedawaniem tego. A jeszcze druga sprawe ze najlepszy sposoby na zarabianie to takie ktore zna jak naj mniej osob.