Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    krakers ty masz w multimedii?
    ja mam limit 15Gb i pewnie wnet zostanie przekroczony od sciagania high stakesow heheh to nie wiesz czy od razu zwalniaja transfer czy jak to jest?

  2. #12
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    high stakes to tylko 1,5 Gb na miesiac

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    ta tylko ze ja sciagam cala 1 i 2 serie hhehehe
    juz prawie 10Gb sciagnalem

  4. #14
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    he he chyba że tak

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    ta tylko ze ja sciagam cala 1 i 2 serie hhehehe
    juz prawie 10Gb sciagnalem
    mnie datego zblokowali dwie serie sice sciagały a i tak nie wszytsko mam bo niektore w ch wersji były wiec było trzeba szukac innych. no i "poker after dark" tez sciagałem wiec sie tego uzbierało sporo.

  6. #16
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    tak w multimedii, nie jestem w stanie odpowiedziec dokladnie na pytanie, bo nie sledzilem ile sciagnalem, ale mysle ze z chwila przekroczenia predkosc spada, mialem ten problem nie z mojej winy, przy podpisywaniu umowy zdjelem limit danych, ale cos zjebali, budze sie pewnego dnia a tu zonk, test lacza wykazal gorszy transfer nz w modemie analogowym!!!!jeden tel i wieczorem bylo juz ok

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    mam pytanie do posiadaczy neo+ od 1-szy miesiac mam neo 1 mega i 25 giga limitu,slyszalem ze w pierwszych miechach korzystania z neo,po przekroczeniu limitu transferu danych nie zmniejszaja predkosci do tych 5 kilo czy nawet mniej po to zeby sie nowy user nacieszyl i polkanl bakcyla,prawda to?bo nie wiem czy walic ile wlezie czy raczej sie pilnowac?

  8. #18
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    jak zwykle oszukujemy, Polacy oszukują, ale powiedzmy sobie szczerze - nie damy zarobić tym ****** z US, nie mówiąc już o ************************* z zUS (który i tak zbankrutuje neibawem)