Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    327
    mam pytanie

    gramy na zywo zaluzmy ze jestem dealerem

    wykladam flopa

    A 5 10 ...

    graja 4 osoby , przy stole gadu gadu jak to zwykle bywa

    z pierwszej pozycji idzie BET ..

    2 osoba call 3 call ...

    i zagadany wykladam czwarta karte i mamy

    A 5 10 10

    wylozylem karte zanim ostania osoba wykonała ruch (juz trzymala karty nad stolem jak by chciala zrzucic ale ja w tym momencie wylozylem karte .. )

    akurat ta czwarta osoba miala 10 i czy moze dalej grac w parti ?????


    co dalej robic w takiej sytuacji ?

    jak rozwiazac taka sytuacje zgodnie z jakimis zasadami i jak brzmią te zasady ...

    czy przy kazdym stole ustala sie je .. czy sa ogulnie przyjete jakies zasady ??

    jaka kara powinna mnie dotknąc ? ( 1/4 puli ? )

    bardzo prosze o pomoc doświadczone osoby bo jest to dla mnie ważna kwestia i z gory dziekuje za jakas wskazowke

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Qba33 ; 13-01-2007 o 19:16

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warsaw
    Posty
    175
    w czym problem, 4 osoba po flopie miała już parę, niedość tego była na mostwanted position, niesądze że w takiej sytuacji zrzuciłaby karty!?, ale to jeszcze zależy od beta 1 osoby. Jaki był bet po flopie na wszesnej pozycji?

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    327
    to chyba nie odpowiedz na moje pytanie

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    oczywiscie 4 osoba nie moze grac zwlaszcza ze juz chciala spasowac no i ze ma ta 10

    Jak dla mnie skoro nikt nie sprawdzil beta rozdanie zgarnia gracz pierwszy a jaka dla Ciebie kara to nie wiem

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Podstawowa kwestia chyba to w jakim gronie gracie.. jeśli sami koledzy to zawsze można się jakoś dogadać spokojnie.
    Z tego co mi wiadomo nie ma żadnych 'oficjalnych' zasad jak rozwiązać podobną sytuację.
    Dodam jeszcze że jak gram z kumplami w przyjacielskim gronie to w takiej sytacji przeważnie osoba 'nr 4' dostaje opcje call/fold i gramy dalej. Co nie zmienia faktu, że jak ktoś chciał spasować i nawet miał tą 10 to i tak zrzuci karty.

    Tak więc.. wszystko zależy skim grasz po co i o co ;]

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Trojmiasto
    Posty
    336
    Dokladnie jak mowi Blacha. U mnie jak gram tez rozne rzeczy dzieja sie przy stolikach. Albo za szybko wylozona karta, albo ktoras odslonieta a czasem nawrt ktos pomyli karty i podejrzy spalone/zrzucone zamiast swoje... na ogol folduje i po fakcie mowie ze widzialem np. spalona karte i po klopocie

    Nie wierze, ze gracie na jakas ogromna kase w mafijnym towarzystwie w piwnicy pod wiezieniem, skad wychodzi sie tylko w czarnym worku zebyscie musieli ustalac jakies szczegolowe zasady ;]

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez Qba33 Zobacz posta
    mam pytanie
    gramy na zywo zaluzmy ze JESTEM DEALEREM
    i zagadany wykladam czwarta karte i mamy

    A 5 10 10

    wylozylem karte zanim ostania osoba wykonała ruch ... jak rozwiazac taka sytuacje zgodnie z jakimis zasadami i jak brzmią te zasady ...
    prosze za jakas wskazowke

    pozdrawiam
    przestań być Dealerem i takie zepsute rozdania znikną, ot i moja wskazówka
    pozdrawiam

  8. #8
    hehe fajne podpowiedzi
    ot i moja . Pokazana karta do talii, przetasować i rozdajesz dalej normalnie. Kara dla dealera to zazwyczaj BB.
    Zmuszenie kogos do foldowania czy zamierzał czy nie, jak dla mnie niedopuszczalne. Powo

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Kara dla dilera to pare lat w pace lub zawiasy

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    zadnej litosci za takie zachowanie!!rozdanie anulowane, dealer wzeliminowany!!