Zobacz wyniki ankiety: Jakie powinno być wpisowe do turniejów w sezonie zima 2007?

Głosujących
27. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Po staremu (F 45+5, R 25+5)

    8 29.63%
  • Zwiększyć "ligówkę": F 50+10, R 25+10

    2 7.41%
  • Zwiększyć "ligówkę": F 50+10, R 25+5 od każdego R

    6 22.22%
  • Zwiększyć bardziej wpisowe (np. F 90+10, R 50+10 ?)

    1 3.70%
  • Zrezygnować z rebuyów (F 45+5)

    1 3.70%
  • Zrezygnować z rebuyów (F 50+10)

    7 25.93%
  • Inaczej (proszę opisać w poście jak)

    1 3.70%
  • nie mam zdania

    1 3.70%
Strona 10 z 82 PierwszyPierwszy ... 891011122060 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 816
  1. #91
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Fajnie, że dyskusja ruszyła. Jak widać propozycje zmian dot. głównie 2 rzeczy:

    1) Liczenie mniejszej liczby turniejów do klasyfikacji. Głosy są dość jednostronne, tak więc pewnie do tego dojdzie. Jak dla mnie może liczyć się i 10 turniejów, ale mniej już bym wolał nie robić.

    2) Zmiana wpisowego. Podoba mi się pomysł zwiększenia składki na pulę ligowę. Teraz kiedy mamy turniej masters, więcej osób może się włączyć do walki o nią, więc fajnie jakby trochę się w niej uzbierało. Zrobię zaraz ankietę na ten temat.

    Jeśli chodzi o nagrodę-trofeum dla zwycięzcy turnieju masters to na pewno będzie. Dograć tą kwestię możemy w środę.

    Też jestem za zrzutką na nowe karty. Zrzutka po dysze i powinny nam starczyć nowe na kolejne kilka miesięcy (te dotrwały chyba z pół roku). Ustalimy w najbliższym czasie jej termin. Do zrzutki na żetony przekonany nie jestem, ale jak będzie taka chęć to czemu nie. Też pewnie wyszłoby po jakiejś dyszce.

    Na koniec przypominam, że ostateczne decyzje o tego typu zmianach jak powyższe podejmuje "zarząd" na podstawie zebranych opinii graczy. Powstał dokładnie w tym celu, żeby przerwać niemoc dokonywania zmian. Decyzje podejmowane są we środy zwykłą większością głosów.
    Aktualnie "zarząd" tworzą kar, Kolumb, Lukreal, Młody, Rudy, Sapi i ja. Ponieważ zarówno kar jak i Lukreal praktycznie już się nie pojawiają to od nowego sezonu proponuję na ich miejsce włączyć graczy spośród najczęściej odwiedzających ligę, którzy wyrażą chęć uczestnictwa. To możemy zrobić po ostatnim turnieju w sezonie.

    EDIT:
    Wrzuciłem ankietę. Jest otwarta do 26.XII (chyba włącznie). Nie dawałem nigdzie opcji 45+10, bo wydaje mi się trochę egzotyczna. Jeśli już mamy zwiększać "ligówkę" do 10, to lepiej chyba zrobić od razu 50+10.
    Ostatnio edytowane przez Marian ; 17-12-2006 o 16:31

  2. #92
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    offtopic,, sorki ze tu sie zapytam,,, ktory hotel(e) w krakowie jest najtanszy ???

  3. #93
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    296
    Najtanszy hotel z prawdziwego zdarzenia jaki znam w Krakowie to chyba w tej chwili Wilga niedaleko dawnego hotelu Furum(ok 180zł za dobe)niestety nie znam jak nazywa sie ulica na ktorej on sie znajduje, potem jest Ibis na ul.Syrokomli(ok 220zł). Z tańszych to juz zostaja tylko Hostele (ok 50zł) ale po obejrzeniu pewnego filmu o pewnym tytule zastanawial bym sie nad ich wyborem

  4. #94
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    dzieki columb,, wiecej niz 100zl za nocleg na pewno nie dam,, wiec pozostaja mi te hostele ( cokolwiek to jest ) ,, , wazne zeby byl dach nad glowa,, lozko i reszta jest zbedna ,, , jeszce raz sorki za off topic

  5. #95
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    Ja wpisuje w poscie inna propozycje - aczkolwiek bliska propozycji nr 3. Chodzi mi o to zeby zostawic wpisowe po staremu, ale zeby rebuy'e byly zawsze 25+5 i kazda 5ka szla do puli masters.

  6. #96
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    199
    Oki, zagłosowałem na pozycję nr 3, moim zdaniem podniesienie wpłaty na turniej masters jest jak najbardziej wskazane, wieksza pula ligowa = bardziej zażarta walka o uczestnictwo w tym głównym turnieju - a o to chodzi (a piątka od każdego R to ciekawe rozwiązanie, zwłaszcza że często się zdarza że ilość R jest wieksza od ilości zawodników). Do turnieju masters wliczałbym 10 najlepszych wyników (będzie 13 turniejów), mniej nie ma sensu bo będzie za duży chaos.
    IMHO pomysł z bezpośrednim wkupieniem się do mastersa jest chybiony.

    Pzrd.

  7. #97
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    Cytat Zamieszczone przez sznutria Zobacz posta
    Ja wpisuje w poscie inna propozycje - aczkolwiek bliska propozycji nr 3. Chodzi mi o to zeby zostawic wpisowe po staremu, ale zeby rebuy'e byly zawsze 25+5 i kazda 5ka szla do puli masters.
    ale wlasnie 3 jest ta propozycja przeciez jest napisane +5 od kazdego R :roll:

    moj glos 3

  8. #98
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    Jest przewidziana druga tura glosowania jak nie bedzie ktoras opcja miala przynajmniej 50%?? ;>

  9. #99
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez colathg Zobacz posta
    ale wlasnie 3 jest ta propozycja przeciez jest napisane +5 od kazdego R :roll:

    moj glos 3
    No tak, ale jest 50+10 we Freezout, a ja jestem za tym zeby zostalo 45+5. Choc jesli bedzie po rowno miedzy 1 a 3 to blizej mi do 3.
    Ostatnio edytowane przez Sznu ; 18-12-2006 o 12:00

  10. #100
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    hmm jakby to byly frrerole to bym byl zajebiscie szczescliwy nawet jakby byly duzo wyzsze ale to niestety tylko freezeout