Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Ja podobnie jak Doli, Jarx i Melipone - check. Masz tylko dwie pary, a jest możliwych zbyt wiele wyższych układów. Sądzę że BB ma TT/JJ albo nie ma zupełnie nic i ten raise na flopie i bet na turnie to był zwykły move na continuation beta. Nie mam natomiast pojęcia co ma UTG, ale przy takiej oglądalności flopa może mieć jakiś mniej lub bardziej dziwny uład z 8 lub 9.

    Natomiast na flopie zdecydowanie raise do $40-$45. Miałbyś wtedy bardzo jasną sytuację. Albo "easy" fold gdyby któryś dał re-reraise all-in albo na turnie sam dałbyś all-ina w przypadku gdyby któryś z nich sprawdził - nie bałbym się drugiej 9 tylko drawów. Przy dwóch callerach (IMO mało prawdopodobne) obejrzałbym sobie za darmo turn i river i spasował na riverze na każdego beta większego niż ćwierć puli.

    Inną opcją było IMO zrobienie na flopie pot beta zamiast połowy, chociaż ja najprawdopodobniej zrobiłbym tak jak Ty - IMO bardziej deceptive, hehehe. Sczególnie u gracza agresywnego.

    jdx

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta

    Natomiast na flopie zdecydowanie raise do $40-$45. Miałbyś wtedy bardzo jasną sytuację. Albo "easy" fold gdyby któryś dał re-reraise all-in albo na turnie sam dałbyś all-ina w przypadku gdyby któryś z nich sprawdził - nie bałbym się drugiej 9 tylko drawów.

    jdx
    A czy zwróciliście uwagę na stacki graczy? Reraise do $45 na flopie równa się praktycznie wrzuceniu allina - jesteśmy pot comitted, bo w najgorszym wypadku będziemy po allinie przeciwnika zmuszeni dorzucić ok. $25 do puli $145 - oddsy ok. 1:6 - easy call...

    Wciąż reraise na flopie?

    pzdr

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez bocian Zobacz posta
    A czy zwróciliście uwagę na stacki graczy?
    Zwróciliśmy.

    Cytat Zamieszczone przez bocian Zobacz posta
    Reraise do $45 na flopie równa się praktycznie wrzuceniu allina - jesteśmy pot comitted, bo w najgorszym wypadku będziemy po allinie przeciwnika zmuszeni dorzucić ok. $25 do puli $145 - oddsy ok. 1:6 - easy call...
    Reraise do $45 na flopie równa się praktycznie wrzuceniu allina, ale allina któregoś z lub obu przeciwników. Ty zainwestowałeś "tylko" 25% stacka, a to IMO jeszcze nie oznacza że jesteś pot commited. Co do call-a gdy któryś (lub obaj) z nich wrzuci allina, to nie jest on IMO wcale easy. Taki re-reraise allin oznacza zazwyczaj już mocną rękę. Przeciwko setowi lub stritowi jesteś znacznie większym dogiem niż 6:1. Uwzględniając to, że niekoniecznie muszą mieć takie mocne układy, call może być na granicy opłacalności. Dlatego też napisałem easy fold w cudzysłowie. Zauważ też, że pot odds 145:25 będziesz miał wtedy, gdy obaj wrzucą allin-y, a w takim przypadku jest IMO bardzo, bardzo prawdopodobne, że któryś z nich ma lepszy układ niz Twój. Osobiście byłbym skłonny sprawdzić allina jednego przeciwnika ale nie dwóch.

    Cytat Zamieszczone przez bocian Zobacz posta
    Wciąż reraise na flopie?
    Tak.

    jdx

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Epilog:

    fernman74 shows [ , ]two pairs, Jacks and Nines.
    Wahnsinnsboy doesn't show [ , ]two pairs, Tens and Nines.
    BOClAN shows [ , ]two pairs, Kings and Nines.
    BOClAN wins $100.50 from the main pot with two pairs, Kings and Nines.

    farciarsko chyba...

    pzdr

  5. #15
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Blisko byłem. Swoją drogą BB zagrał IMO dziwnie. Ja na jego miejscu wrzuciłbym reraise do $12-$15. Szczególnie po raise LAG buttona. A po zobaczeniu flopa pewnie bym się wp.....l na minę gdyby button nie dał re-reraise preflop. UTG też zresztą zagrał dziwnie, sczególnie że PFR ma dosyć wysoki.

    jdx