Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    oczywiscie ze tak, ale zauwaz ze typowy angol to nie gentleman rodem z kawalow o anglikach, ale zapijaczony robol, ktory codziennie po robocie idzie do pubu i jedyne o czym potrafi porozmawiac to pilka nozna, wiec czego sie spodziewac? oni maja tam bogaty kraj, kazdego stac na godne zycie, ale poza centrum londynu zycie tam wyglada jak w minionych epokach kto byl, ten widzial, ten wie ...

  2. #22
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    252
    Dzisiaj bad beata dostal posel Łyżwiński!!Po niezlym dla niego turnie(czyli wykluczenia ojcostwa dziecka Pani Krawczyk)zanosilo sie na spokojny river.....a tu taka niespodzianka i Andrew go wypierdzielil z Samoobrony.....badbeat jak nic

  3. #23
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    hehe oj Godek rozumiem ze jestes PISowcem i dlatego cie tak boli wolnosc slowa Oni sa zakompleksieni i przewrazliwieni na tym punkcie wszyscy przeciwko nim spiskuja a uklad publikuje nieprawdziwe oskarzenia w gazetach :lol:

    A co do tego co mowil pokerstars to moze nie chodzilo mi o stricte inteligentcje w znaczeniu ilorazu IQ, tylko o takie ogolne zdrowe podejscie i posiadanie troche szarych komorek pod kopula. I czytanie gazet ogldanie danych programow z pewnoscia ocenia po trosze inteligencje. Bo powiedz mi ile inteligetnych osob oglada puste i glupie programy lub czyta super ekspress czy fakt? Nawet jak ktos sie znajdzie to coz wyjatek potwierdza regule

    Ale mysle ze generalnie w miare dobrze klasyfikuje to ludzi
    Chociaz nie jest zadnym jednosznacznym wyrokiem glupi czy tez nie

    Pozdrawiam

  4. #24
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Miałem sie nie wypowiadać ale muszę bo ktoś mnie oskarża o jakieś dziwne upodobania. Nie Sebkrol nie jestem żadnym pisowcem. Moje upodobania polityczne są inne, jestem zwolennikiem partii, której nie ma w sejmie i dawno jej tam nie było (może na szczęście). Boli mnie tylko, że Polacy tak łatwo zapominają o krzywdach wyrządzonych przez tych, którzy teraz się mienią obrońcami demokracji.