Zobacz wyniki ankiety: Jakie powinno być wpisowe do turniejów w sezonie zima 2007?

Głosujących
27. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Po staremu (F 45+5, R 25+5)

    8 29.63%
  • Zwiększyć "ligówkę": F 50+10, R 25+10

    2 7.41%
  • Zwiększyć "ligówkę": F 50+10, R 25+5 od każdego R

    6 22.22%
  • Zwiększyć bardziej wpisowe (np. F 90+10, R 50+10 ?)

    1 3.70%
  • Zrezygnować z rebuyów (F 45+5)

    1 3.70%
  • Zrezygnować z rebuyów (F 50+10)

    7 25.93%
  • Inaczej (proszę opisać w poście jak)

    1 3.70%
  • nie mam zdania

    1 3.70%
Strona 6 z 82 PierwszyPierwszy ... 456781656 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 816
  1. #51
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Chełm
    Posty
    28
    ta wczorajsza gra to bylo jakies nieporozumienie. mniej wiecej w 1/4 wszystkich rozdan Agata miala pare nareczna, bo pokazywala karty. zreszta chyba wszystkie wygrane. nie chce myslec w ilu jeszcze rozdaniach, w ktorych nie pokazywala swoich kart, miala pare nareczna. i ten jej spokoj mnie bardzo niepokoil. nie widzialem, zeby chociaz z raz zadrzala jej reka. na stolik finalowy wchodzilem chyba jako chiplider, a mimo tego balem sie wchodzic do rozdan, widzac co wyprawia ta dziewczyna. siadalo jej chyba wszystko z czym wchodzila do gry. szok

  2. #52
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    eee tam opowiadacie... schowajcie urazona meska dume i przyjmijcie godnie porazke napewno kazdemu z was sycilo i to nie jeden raz, w tym turnieju tez.
    gratulacje dla pierwszej kobiety ktora wygrala turniej w krakowie.

  3. #53
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Chełm
    Posty
    28
    ja bym rzekl, ze to bylo przesycenie

  4. #54
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    6
    male sprostowanie Sznutria. Tej karety Agata nie sprawdzila, gdyby sprawdzila odpadla by. Poza tym jak na debiutantke grala calkiem niezle, a ze sycilo no coz, kazdy ma swoj dzien, trzeba go to jeszcze potrafic wykorzystac.

    ps : do kilku ziomali . Panowie troche dystansu, jeszcze nie raz ogra Was dziewczyna

  5. #55
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    Na pewno nie sprawdzila? Przciez miala calkiem duze wiezyczki stowek i na ktoryms rozdaniu wtopila bardzo duzo... No ale moze rzeczywiscie to byla jakas inna reka
    A akurat w pokera to sadze ze kobiety maja lekka przewage dzieki ki diabel wie co tam to jest - jakiejs intuicji...

    Zeby nie rzucac slow na wiatr obadajcie sobie to. Reka ktora zaczyna sie od pierwszej minuty (1:00 - 5:00) filmiku. Laska na koncu mowi ze czula ze tak bedzie...
    http://youtube.com/watch?v=NbXnJ2Eg5...r%20bad%20beat
    Ostatnio edytowane przez Sznu ; 14-12-2006 o 10:47

  6. #56
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Chełm
    Posty
    28
    ten filmik mnie po prostu rozbroil. jak w ogole moze tak dochodzic

    na stoliku finalowym czulem sie jakby Agata miala jakis rentgen w oczach. ale nie ma co przezywac, moze na nastepnym turnieju karta bedzie wszystkim sycila

  7. #57
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517

    Filmik przedstawia typowy MEGA RollerCoster. Najpierw lapiesz seta, ale przegrywasz ze stritem. Potem lapiesz fulla zeby zaraz przegrac z pokerem.
    Szkoda ze nie bylo showdownu po allinach PF :]
    Wtedy chyba skonczyloby sie zawalem :P

  8. #58
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Chełm
    Posty
    28
    postuluje, aby turniej, ktory ma sie odbyc 27.12.2006 przelozyc na jakis inny dzien. ja na okres swiat wyjezdzam do domu i bede pewnie dopiero kolo 29.12.2006. mysle, ze jeszcze kilka osob jest w podobnej sytuacji co ja. pozdro

  9. #59
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    No ja np wyjezdzam 28.12 do konca roku na sylwka

  10. #60
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Jak zobaczylem kolezanke i jej stack po bodajze 10-20 min. gry,powiedzialem chlopakom przy swoim stoliku , ze ta oto kobiecina wygra I tak tez sie stalo. Gratuluje,Tobie wygranego turnieju,a sobie dobrego nosa:]
    p.s Szkoda ze sie z nikim nie zalozylem np.5-1 , 150zl kurs (wtedy jeszcze sharka nie bylo)