Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    162
    witam osttanio, jak co tydzien wspolnie z kumplami gralismy w pokera, i wybuchła niezła kłotnia na temat sytuacjidsłonił sie river, jest dwóch w rozdaniu, jeden gracz przykładowo rzuca all in, drugi spasował, po czym gracz który wygrał rozdanie, pokazał karty tylko swojemu przeciwnikowi (temu kto go nie sprawdził) reszta nie wiedziała jakie miał karty

    i tu moje pytanie, bo moim zdaniem (wiem z doswiadczenia z ligi i4) jesli pokazujesz jednemu swoje karty to musi je widzieć cały stól a nie przykładowo twoj kumpel...

    jak jest na prawde? wg. regulaminu etc.

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    tak jak ty uwazasz
    show one, show all

  3. #3
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    162
    dzieki Soprano

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    122
    A ja mam inne pytanie dotyczące poakzywania kart. Jeżeli w grze bierze udział np. 4 graczy. Pokazuje się flop, turn poczym pokazuje się river i nikt nie betuje... Zawsze mam zaznaczone muck loosing cards, a w takiej sytuacji raz pokazuję swoje karty, a raz nie. To jak to jest?

  5. #5
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    only wawa
    Posty
    124
    jak jesteś pierwszy w kolejnośći lub masz lepszą od wcześniejszych to twoja ręka jest pokazana, a jeśli ktoś wcześniej pokazal reke lepszą od twojej to nie jest.

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    178
    A jak jest z pokazywaniem przed powiedzmy river ? w High Roller gdy Stu gra w turnieju, jeden dziadek przed river pokazuje swoje karty i wchodzi all in. W kasynie DJ pokazuje jedną karte przed river (tą którą sobie wybrał Mario za jeden czarny żeton - kto oglądał - wie o co chodzi Można tak czy to jest do bani w tym filmie ?

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Trojmiasto
    Posty
    336
    arturk

    OGolnie rzecz biorac przy grze stolikowej OSOBISCIE jestem przeciwnikiem jakichkolwiek zakazow
    Podwojne flopy, pokazywanie pojedynczych i wybranych karty, gadki-szmatki to to co lubie najbardziej

    Oczywiscie, tylko w przypadku gdy wszyscy przy stole sie na to zgadzaja... a w moim przypadku tak wlasnie jest.

    IMO, tego typu zasady sa do ustaleia miedzy wami. Skoro sie na to godzicie, to kto ma wam tego zabronic? Tylko pamietaj, ze w turniejach o czyms takim nie ma wogle mowy... to samo w innnym towarzystwie

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    122
    Pawlak chciał powiedzieć, że generalnie jest to łamaniem zasad.