Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Czy moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego tak sie dzieje...
    Cala sytuacja wyglada nastepujaco. Do tej pory mialem podlaczony jeden komputer do netu i mialem polaczenie 256kb. No ale czesto bywalo ze mialem kompa zajetego w dzien wiec postanowilem kupic laptopa. Jak postanowilem tak zrobilem kolejna rzecza bylo dokupienie routera zeby podlaczyc dwa kompy pod jeden kabel. Jak pomyslalem tak zrobilem no i tu sie zaczal caly problem gdy juz mam podlaczone dwa kompy do sieci po przez router (bezprzewodowy-droga radiowa)to nie wiem dlaczego ale zrywa mi polaczenie gdy gram w pokerka. Dzieje sie to po jakis 3 rozdaniach. Strony w internecie normalnie śmigaja no ale gdy chce pograc w pokerka to musze odlaczyc jeden z kompow i wtedy dopiero jest to mozliwe. Zwiekszylem polaczenie do 512kb i sytuacja dalej sie nie zmienila.

    Pozdrawiam i prosze o jakies wskazowki dla powyzszej sytuacji

  2. Mam dokładnie ten sam problem. Pytałem o to na forum 2+2 to mi powiedzieli, że mój router (D-Link DI-624) jest do d... i chyba coś w tym jest bo ten problem występuje również wtedy, gdy podłącze się do routera kablem. Wątpie, żeby coś się dało z tym zrobić poza zmianą routera... dlatego kiedy gram, wyłączam router i podpinam się kabelkiem, co niewątpliwie jest uciążliwe.

    pzdr.
    Chris

  3. #3
    Czy w takim razie jest ktos w stanie polecic mi pewny router ktory na 100% nie bedzie mi zrywal polaczenia gdy gram w pokerka? Obecnie uzywam routera dl 524 no i niestety nie moge sobie pograc na nim w pokerka w drugim pokoju.
    pozdrawiam

  4. #4
    Ja używam routera Linksys WAG354G. Jak go włączyłem parę miesięcy temu to zapomniałem o nim zupełnie Działa świetnie, nie zrywa połączeń. Jestem z niego zadowolony.