Zobacz wyniki ankiety: Jakie powinno być wpisowe do turniejów w sezonie zima 2007?

Głosujących
27. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Po staremu (F 45+5, R 25+5)

    8 29.63%
  • Zwiększyć "ligówkę": F 50+10, R 25+10

    2 7.41%
  • Zwiększyć "ligówkę": F 50+10, R 25+5 od każdego R

    6 22.22%
  • Zwiększyć bardziej wpisowe (np. F 90+10, R 50+10 ?)

    1 3.70%
  • Zrezygnować z rebuyów (F 45+5)

    1 3.70%
  • Zrezygnować z rebuyów (F 50+10)

    7 25.93%
  • Inaczej (proszę opisać w poście jak)

    1 3.70%
  • nie mam zdania

    1 3.70%
Strona 5 z 82 PierwszyPierwszy ... 345671555 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 816
  1. #41
    Pod powyższym oświadczeniem mojego jakże zacnego Przyjaciela - Bedy, moja skromna osoba podpisuje się obydwiema trzęsącymi się od używek dłońmi

    Piątkowa - jedyna prawdziwa liga HUC'owa nigdy nie splami się nazwa żadnej firmy komercyjnej :twisted:

    Przewidując możliwość zyskania tzw. "sponsora" de facto stawiamy na szali z jednej strony: tak ponadczasowe wartości jak Niezależność, Swobodę a przede wszystkim, Tą Odrobinę Anarchistycznego Szaleństwa, która to stanowi odskocznię od tego całego gówna, w jakim taplamy się na co dzień, a z drugiej strony - robimy to li tylko dla kilku marnych złotników, wypłacanych z resztą przez owych "sponsorów" z opóźnieniem, niemalże z łaski i to stale obniżanych (vide - nasza nieszczęsna, druga łódzka, bo środowa liga jakiegos tam sponsora, którą wprowadził nasz zacny, ale trochę już zbyt dzisiejszy kolega – Okuro).

    Wybór sponsora to tak naprawdę wiążące wprowadzenie świata komercjalizacji, korporacyzacji, koniunkturalizmu i konformizmu w domenę zarezerwowana przez tzw. emocje wysokie, związane z gra w pokera, okraszone aurą tajemniczości i elitarności.

    To tak naprawde wybór pewnej filozofii.
    Czy warto tracić to wszystko dla 2 pudełek sztonów, 10 tali kart, 15 koszulek i wypłacanych z ponad sześciomiesięcznym poślizgiem paru groszy, by tytułować się „dumnym” imieniem de facto zwykłej, nastawionej na zysk Korporacji?

    Wg Nas – oczywiście, że nie.
    I niezmiernie cieszy, że są jeszcze na tym łez padole ludzie, którzy (chocby podświadomie - ale zawsze) podzielają Nasz punkt widzenia

    Pozdrawiamy Przyjaciół z Krakowa
    Ostatnio edytowane przez RRufi ; 01-12-2006 o 13:10

  2. #42
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Wybaczcie Panowie tą drobną uzurpację, temat wątku już zmieniłem. Dziękuję przy okazji za te chwile szczerego wzruszenia, które towarzyszyły mi podczas lektury powyższego postu.

    W naszym wypadku brak sponsora jest chyba w dużej mierze wynikiem po prostu braku chęci zajęcia się tą kwestią przez kogoś. Jednakże, m.in. z ww. powodów nie wydaje mi się by było to jakąś znaczącą stratą, a może nawet wręcz przeciwnie. Sam najchętniej zostałbym przy obecnej sytuacji, ale jeśli wola większości będzie inna i komuś będzie się chciało tym zajmować niewykluczone, że to HUC pozostanie prawdziwie "ostatnią niesponsorowaną ligą w Polsce".

  3. #43
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Chełm
    Posty
    28
    Ja chcialem zabrac glos odnosnie palenia. wczoraj na turnieju bylo calkiem w porzadku. przerwy co godzinke na papierosa sa jak najbardziej na miejscu. chcialem sie rowniez dowiedziec ile bedzie jeszcze turniejow i w jakie dni. pozdro i dzieki za odpowiedz

  4. #44
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    zostaly 3 turnieje i beda jak zwykle w srode.

    ja od siebie jeszcze chcialem dodac ze przenoszac sie na finalowy stolik i wykladajac swoj stack jeden zeton zostal mi w bluzie (pech chcial ze czarny), za duzo piwa chyba. moze nie musialbym tak szybko dawac all-in'a z A9 i zaszedlbym dalej no ale trudno sie mowi. zetona zwroce w srode.

  5. #45
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Piekny,a zarazem szczery i wiejacy z kazdej strony madroscia, post o lidze pokerowej w krakowie.Dziekuje za te slowa i podpisuje sie pod nim obiema rakami.

    Za tydzien jestem na turnieju,czas pracy sie skonczyl,pora pokera sie zaczela.Pzdrw.

  6. #46
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    130
    hoho...przerwy co godzine na papierosa ?

    Straszna kara jak dla mnie

    Co to sie podzialo ... Pozdrowienia z Dublina dla wszystkich g raczy z Krakowa

  7. #47
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    widzisz greg: nowe twarze , nowe mozliwosci.`Stara gwardia` sie kruszy.Obiecuje, ze jak wpadniesz kiedys na pokerka,zadne zakazy nas nie zatrzymaja

  8. #48
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    Ale wczoraj Agata ladnie wszystkich pogodzila... To sie nazywa dobry LAG (Przynajmniej od 2go stolika kiedy juz gralismy razem). I tak sobie przypomnialem ze nawet podstepne zachecenie jej do gry przez Kube, kiedy mu spadla poflopowa kareta nie pomoglo... :P

  9. #49
    Cały turniej potoczył by się zupełnie inaczej gdyby nie Mizo... Na stole leżały AKJ10x. Po sprawdzeniu Mizo mówi że ma Parę asów, na co Agata wyrzuciła karty. Jednak któryś z graczy któryś z widział jej damę i uświadomił naszej debiutantce że ma strita. Mizo nie protestował gdy Agata wygrzebała swoje karty i pokazała damę z blotką. Jak się domyślacie ze mną ten numer by nie przeszedł.

  10. #50
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    No, ale wlasnie pozniej Kuba mial 6 na rece i flop 666.
    Agata pierwsza grala i zrzucila reke. Na to kuba ze moze czekac i nie musi zrzucac. No to Agata wziela swoje karty i grala dalej. Spadla 3 i 10. Po czekaniu na turnie, na riverze kuba wrzucil 200, Agata raise o 300 czy jakos tak, kuba all-in (ile tam bylo? 800 1800?). No i go sprawdzila. Wiadomo - zeby wygrac turniej tez jest potrzebne szczescie (4 razy szpice) ale i tak brawa byly zasluzone chociazby za gre HU.