Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    113
    Witam chcialem sie dowiedziec apropo tych dwoch pokerroomow czy ktos cos o nich slyszal. Oba naleza do sieci Prima, gdzie jak kiedys slyszalem nieprzychylnie patrzy sie na gracyz z polski. Chcialem sie dowiedziec jesli ktos mial doswiadczenie z tymi roomami jak wyglada kwestia wplat i wyplat, czy robia jakies problemy przy wyplatach, itp itd. No i przedewszystkim czy nie ma problemu jesli chodzi o graczy z polski:>

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    150
    Czesc,

    ja jestem generalnie wielkim przeciwnikiem kazdej skorki Primy, mam z nia bardzo zle doswiadczenia. Nie polecam absolutnie, znajdz inne poker roomy. Z pierwszym przez Ciebie wymienionym nie mialem do czynienia, w drugim moga od Ciebie zarzadac roznych dokumentow przy cashout request (przeczytaj T&C).

    Poczytaj równiez watek, jak skora Primy, River Belle mnie kiedys zalatwila. http://forum.pokerzysta.pl/showthrea...er+Belle+Poker

    pozdrawiam,

    Plissken

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Witam

    Ja np. jestem zwolenninkiem Primy. Nie miałem jak do tej pory żadnego problemu z ta siecią. Mam konto w czterech roomach Primy. w jednym (DreamPoker) robiłem depozyt i nie spotkałem się z żadnymi problemami przy wypłacie, a z innego (bet365) wypłacam pieniądze bez depozytu.

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    -
    Posty
    295
    ja rowiez jestem za siecia prima, oprogramowanie moze nie jest tak kolorowe jak gdzie indziej, ale jest stabilnei i czytelne. Rowniez mam konta w 3 pokerach z tej sieci i zawsze wszystko bylo ok.

  5. #5
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    113
    No wiec musze powiedziec ze bardzo sie zawiodlem na Golden Rivera szczerze odradzam kazdemu ten pokerroom. Wplacilem 40$ na 100% match bonus warunkiem jest wyrobienie 5x rake hands wyrobilem 800 rake hands, bonusu niedostalem, napisalem maila, potem drugiego, trzeciego i od ponad tygodnia nie dostalem najmniejszej odpowiedzi zadnego maila nic, kasy z bonusu tez nie dostalem, za pare dni sproboje cos wyplacic ale tak czy tak musze powiedziec ze z tak zenujacym podejsciem do klienta sie jeszcze nie spotkalem;> To tyle odemnei jesli chodzi o ten pokerroom;>

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    198
    Golden Riviera Poker ma czat zagadaj z nimi i nie bedzie zadnego problemu