Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    moglby mi ktos wytlumaczyc o co w tym dokladnie chodzi ?? z tego co sie orientuje jest to jakby jakis "skup/sprzedaz" wejsciowek do turnieji. czy ktos zna sie na tym systemie, wie dokladnie o co w tym chodzi, jakie mozna kupowac i sprzedawac wejsciowki (chyba ze sie myle i to nie o wejsciowki chodzi) i ogolnie na jakiej zasadzie to dziala ?? dzieki z gory za odpowiedz i sorry jak bylo to laiczne pytanie ale nigdzie nic o tym nie moge znalezc

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    a jak ktoś ma $T to chętnie kupie

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    a moglbys to jakos prosto przelozyc na polski ??

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    $T możesz miec jak wygrasz jakąś satelitke do wiekszego turnieju i sie z niege wyrejestrujesz, $W to samo tylko do innych turnieji np wcoop,eliminacja do ept itp.
    tej kasy nie możesz użyć na stolikach ani jej wypłacić możesz za to użyć jej do wkupienia sie do turniejów, i tak za $T możesz wkupować sie do wszyskiego począwszy od S&G a na dowolnych turniejach skonczywszy, a za $W tylko do tych specjalnych ept,wpt,wcoop itp. T$ warte są coś od 95-97% a $W tak z 87% swojej wartości jak dobrze pamietam.
    jak coś nie skumałeś to pytaj dalej jak bede miał dobry dzionek to odpowiem

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    dzieki juz wszystko jest mniej wiecej dla mnie jasne tylko powiedz mi jeszcze takie 2 rzeczy czy ja te tickety to sprzedaje/kupuje od kogos z kim sie wczesniej musze umowic na taka transakcje czy sprzedaje to np dla poker stars ?? a 2 sprawa moge sprzedac np wejsciowke do nastepnej rundy gdzie wpisowe jest tylko poprzez FPP ?? i oczywiscie ta wejsciowka wygrana byla tez w satelitce za FPP

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez colathg Zobacz posta
    a 2 sprawa moge sprzedac np wejsciowke do nastepnej rundy gdzie wpisowe jest tylko poprzez FPP ?? i oczywiscie ta wejsciowka wygrana byla tez w satelitce za FPP
    niestety nie można też miałem podobną sytuacje i wejsciowke mogłem wymienić jedynie na FPP, pytałem się takze supportu i to samo mi odpowiedzieli

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    robisz transakcje z kimś z kim sie umówisz , i to nie sa tickety tylko wirtualna kasa