Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    4
    Właśnie oglądałem relacje z poker stars WCP,podobało mi się jak komentatorzy wyrazili się o Doli-m. Dostał przydomek "wesoły polak", zrobił dobre wrażenie na niemieckiej komentatorece, sympatyczny i uprzejmy gracz - tak powiedziała. Szkoda że przegrał all in z 9,9 przeciwko A,J Harwella, ale miał niezłego fuksa pare razy wcześniej. Jeszcze nie widziałem gościa który miał taką radoche zgarniając pot. Fajnie widzieć przy telewizyjnych stołach pokerowych polaków.

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    Gdzie mozna to obejrzeć ??

  3. #3
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    No wlasnie, nie mozna napisac od razu kanalu w TV ?

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    tarnobrzeg
    Posty
    208
    To była stacja DSF za tydzien będzie kolejny odcinek.

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Na DSF'ie o 20 było.
    Kuźwa tylko najpierw trzeba miec tego szwabskiego programa
    Jak to ktoś znajdzie na torencie to dajcie znać.

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    4
    Tam na DSF często pokazują jakieś turnieje, najczęściej w piątki, soboty i niedziele o 20-15. Następny występ polaków za tydzień, chyba że będzie jakiś mecz bundesligi, to wtedy czeba sprawdzić w gazecie, program zawsze nazywa się Poker Exklusiw.

  7. #7
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Ale kilka razy dziennie leci cos takiego : Poker Football and Poker Legends Cup. Nie wiem co to ma byc, ale poziom gry jest zalosny.

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    4
    Zgadzam się, grają tam tylko legendy piłkarskie i pokerowe, choć tych legend pokera to tam za dużo niema. Zabawne że niektórzy piłkarze uczyli się grać w pokera dopiero pare tygodni przed turniejem.

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    kilka miesiecy temu dsf pokazal wiele odcinkow wsop 2004/200, a takze wiele innych turniejow.ma takze prawa na przyszle wsopie.
    aktualnie prowadzi rozmowy o hsg