Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Bet365 - Pomocy

  1. #1
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    191
    Witam!

    Mam problem chciałbym wypłacić część kaski z Bet365. Nigdy nic tam nie wpłacałem więc napisałem do nich maila w tej sprawie.
    Dostałem szybką odpowiedź oto fragment ..
    "Simply confirm which withdrawal method, along with the details and also your 4 digit security number"
    Co to za sekretny numer i gdzie go mogę odszukać??
    Proszę o pomoc
    Pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Witam
    Z tego co wiem to tam tzreba jakies skany im wysylac zeby pienaidze moc wybrac chyba tylko u nich niestety
    pozdrawiam

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Nic im nie trzeba wysyłać oprócz tego "four digit secutity number". Czuli numeru, który podawałeś przy rejestracji konta. Jak nie pamię tasz to napisz do supportu, że nie pamiętasz i podaj im dane osobowe: imię, nazwisko, data urodzenia, adres. Wtedy powinni Ci podać ten numer i sobie go zapamiętaj albo zapisz bo z tego co pamiętam on jest potrzebny przy każdej wypłacie. Pozdrawiam

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    GOdek pierwsze slysze
    ja mam cos takiego jak daje witdraw founds "The payment method you have used to fund your account cannot be used for online withdrawals. Please contact us to arrange a withdrawal from your account. "

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    184
    Godek ma racje z tego co pamietam to podczas rejestracji ustalało sie PIN ( rejestrowałem sie u nich z 2 lata temu wiec cos mogło sie pozmieniac) i zawsze trzeba było podawac go przy prosbie o wypłate . Potem korzystałem juz z netka i wypłaty robiłem z jego poziomu . Moze ten PIN ustalało sie przy pierwszym depozycie i dlatego go nie masz? . A napewno musisz im wysłac skany dokumentów jesli chcesz cokolwiek wypłacic .

    ps. rzeczywiscie sa troche upierdliwi i na poczatku tez mnie to denerwowało

  6. #6
    Witam

    W tym pokoju wypłata odbywa sie inaczej jak ja wypłacałem to zgłaszałem na meila wypłate potem potrzebowali własnie tego kodu co o nim mowicie i dostałem potem zwrotnego meila z jakims kodem i musiałem sie zalogowac na neteller i w tej drugiej opcji niz normalna wypłata przechodziłem ten proces wszystko w meilu było rozpisane krok po kroku. Tez tego kodu nie pamietałem i tak jak kilka postów wczesniej było opisane nalezy poprosic o ten kod



    Pozdrawiam

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Trojkat ja też mam takie coś ale pierwsze słyszę o jakichś skanach. jak chcę wypłacić potrzebny mi jest tylko ten numer. Nie robiłem tam depozytu więc możliwe, że inaczej się wypłaca po wpłaceniu kasy. Zresztą z tego co czytam to każdy ma inny sposób ale najważniejsze, że pieniądze trafiają tam gdzie trzeba

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    130
    Ja zaczynałem na bet 365.
    Na początku można wypłacać bez żadnych skanów tylko trzeba ten kod podać (bylo tam chyba napisane że jak nie masz kodu to napisz wszystkie swoje dane osobowe: imie nazwisko adres, kod pocztowy, data urodzenia). Tylko że jeśli chcesz wyplacać przez Moneybookers (jak ja) to musisz im maila wyslać że prosisz o wyplate X$ na Twoje konto w Moneybookers (mail na MB musi być identyczny z zarejestrowanym na bet365).
    Problem pojawia się dopiero wtedy kiedy chcesz zrobić wyplatę po pierwszym depozycie lub poprosic o bonus (ja wyplacilem te co wygralem i wplacilem znowu zeby dostac bonus od pierwszego depozytu). Wtedy się nagle okazalo że muszą mieć potwierdzenie moich danych i muszę im odesłać i podpisać list wysłany na mój adres (zamieszkania!). Cała procedura zajęła mi sporo ponad miesiąc i nie mogłem już skorzystać z bonusu (oferta miala ograniczony termin).

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    191
    Dzięki za pomoc. Wytargałem ten kod więc mam nadzieję, że wszystko będzie ok.

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Witam
    TO ja nie wiem, wplacilem i odtslaem na maila ze musze jakies dokumenty zeskanowac i im wyslac niezly shit, nigdy czegos takeigo nie mialem , zawsze mialem wyplate i wyplate bez problemu
    pozdraiwam

    Bet365 suck