Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 53
  1. #31
    hmm, jakby kara za posiadanie nielegalnego oprogramowania/gier itd. była w wysokości 3x wartości towaru, czyli załóżmy, że ktośby miał pirackiego windowsa, office i np. 10 gier, 100mp3 (myślę, że to tak w przybliżeniu komp co drugiego Polaka ), a jeżeli dołożyć by do tego jakieś drogie programy, np. photoshop'a, to przeciętna rodzina by się z tego niewypłaciła, a taka policja po miesięcznej akcji wyrobiłaby swój roczny budżet

  2. #32
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    162
    ja sie zaczynam troche filmowac:/ a co z muzą na płytach?

  3. #33
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    mialem znajomka, ktory sprzedawal "kopie" na gieldzie komputerowej i jak go zlapali to policzyli mu 50PLN od plytki CD. do dzis splaca, bo po tym jak mu wjechali na chate (co pokazali nawet w tv) odsiedzial 9 mies. w pudle + ogolna kwota za wszystko co znalezli to kilkaset tysiecy.
    ale to byl handlujacy na duza skale, nie wiem jak dokladnie licza pospolitemu kowalskiemu, ktory kupil sobie na gieldzie kilka gier, programow, filmow i muzyki. prawda jest taka, ze kazdy ma tego sporo, przynajmniej na HDD.

  4. #34
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    162
    co za debile , pić na miescie nie mozna, niedlugo nie bedzie mozna palic, nie mozna spiokojnie grac w poka, nie mozna miec kur*a pirackiego windowsa i innych pierdół, co za kraj

  5. #35
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    myslalem ze juz nie mozna palic

  6. #36
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727
    ok juz wiem bo wczoraj znow chodzili na moim osiedlu za windowsa 500zl mozna miec 25mp3(100mb) za kazda nastepna 3zl bo sciagac chyba mozna nieograniczona ilosc?

  7. #37
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez Nalbandian Zobacz posta
    co za debile , pić na miescie nie mozna, niedlugo nie bedzie mozna palic, nie mozna spiokojnie grac w poka, nie mozna miec kur*a pirackiego windowsa i innych pierdół, co za kraj

    w czym masz problem malo jest pubow restauracji klubow i innych miejsc grze mozesz pic i palic???

    i co masz zal ze nie zalegalizowano kradziezy??

    ciekawe co ty bys pomyslal o zlodzieju ktory cię okradl i mowi co za kraj nawet spokojnie cudzej własności nie mozna zabrac

    Zanim zaczniesz pisac bzdury pomysl 3x

  8. #38
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    162
    podobno ma wejsc cos takiego ze nie bedzie mozna nawet w imprezowanich palic, tylko beda jakies wyznaczone miejsca, z drugiej strony do dobrze bo palenie fajek to swinstwo i moze polska zdrowsza bedzie

    czy ja cos mowilem o zlodziejach? niech psy sie wezmą za łapanie huliganów, złodziei i innych cwelow, a nie wlepieja mandaty niewinnym ludzim co piją browara na ławce

  9. #39
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    Cytat Zamieszczone przez Nalbandian Zobacz posta
    nie mozna miec kur*a pirackiego windowsa
    A tu mówiłeś o złodziejach
    piracki= kradziony

  10. #40
    A jak to jest? Posiadając 2 komputery - wystarczy kupić jednego pudełkowego windowsa i można zainstalować w obu? Czy to już wydatek Windows x2?

    pozdr