Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    24
    Witam !!!
    Postanowilem zalozyc ten temat, poniewaz w naszym miescie nic sie nie dzieje jezeli chodzi o pokerowy swiatek. Chcialbym zorganizowac co tygodniowe granie, ewentualnie lige sponsorowana przez jeden z poker roomow. Jedyne co rozni nas od innych miast jest to ze u nas nie ma kto grac, albo nie potrafimy sie zorganizowac. Dlatego wszystkich chetnych zapraszam na to foruma napewno sie dogadamy , ustalimy najwazniejsze rzeczy i nie bedziemy gorsi od innych. Pozdrawiam!

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    87
    Siema, ja jestem chętny. Może spróbować ze stolikiem w Olimpicu w przyszłym tygodniu. Mi pasuje od środy codziennie.

    Odezwijcie się kto chciałby zagrać.

  3. #3
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Ja teoretycznie zawsze moge grac. Wiec jestem na TAK

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    24
    Wporzadku dobrze ze jestescie,ale brakuje nam ludzi zeby zagrac stolik, mysle ze min 5 osob i mozna pograc, dlatego czekamy dalej na chetnych bo narazie jest nas 4 was 2 i nas 2. Mam nadzieje ze jest wiecej ludzi chetnych do grania w szczecinie. Trzeba rozpatrzyc powaznie askpet ligi ale najpierw niech sie znajda ludzie chetni do gry.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    349
    Chłopaki ja pochodzę ze Szczecina. Bywam tam dwa , trzy razy w roku, jak wpadam do rodzinki. Dajcie znać gdzie grywacie i mniej więcej w jakie dni, plus jakiś telefon to jak będę w Szczecinie to się odezwę i chętnie z Wami pogram - cashówki albo turnieje wsio rawno.

    Pozdro

    Carlos

  6. #6
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Ilu ja jestem w szczecinie i chetnie gram ale nudzi mi sie dzwonienie do wszystkich i pytanie, na sam telefon trace kase

    I nigdy nikt nie wie, Ty zreszta tez....

    To miasto jest chujowe jezeli chodzi o granie i trzeba sie z tym pogodzic i juz...

    Mozna wybrac dzien, STALY, np poniedzialek czy czwartek czy wtorek (wtedy kiedy jest promocja w olimpicu) i po prostu wpadac bez patrzenia ile ludzi przychodzi i dzwonienia...w koncu ludzie zaczna przychodzic.

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    24
    Karlos fajnie ze sie odezwales bo z ludzmi w Szczecinie jest naprawde ciezko. Daj na siebie jakis namiar, a w nadchodzacym tygodniue napewno cos sie zorganizuje tak zeby wszystkim pasowalo i pokazemy innym ze u nas tez sa ludzie co umieja grac !!!

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    24
    A ty Macia pisiorku to sie szykuj !! wez troszke kasy bo ja na ciebie to ciety jestem ;]
    i nietylko ja

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    ja tez chetnie zagram,dajcie znac kiedy,pasuje mi w zasadzie kazdy dzien poza sroda.

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    24
    Sviestas zostaw na siebie jakis namiar nr gg albo tel badz e-mail zalezy jak cie mozna najszybciej zlapac, i w nadchodzacym tygodniu zorganizujemy napewno jakies wspolne granie!