Strona 4 z 12 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 111
  1. #31
    słuchaj jak kazda promocja powinna byc jasne warunki dlatego pytam poniewaz gracze mnie pytaja dlaczego tak zagmatwanie zrobili ten zwrot

  2. #32
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    90
    Cytat Zamieszczone przez serwis pokerowy Zobacz posta
    Tak ja to wszystko rozumiem tylko to jest takie skomplikowanie zakrecone ze ciezko sie ralnego doliczyc rake za 1 punkt.

    Z jednej strony wskazywało by że mozna wyjac wiekszy rakeback niz 60% ale z drugiej zdobycie 10.000 VIp gwarantuje nam tylko ten poziom rakeback a ile dostaniemy to sie okaze chodzi mi o kase
    zdobyte punkty vip wskaza nam przedzial w ktorym sie znajdziemy (czyli jaki rake back w procentach)
    i ten procent przemnozony przez nasz wklad bedzie naszym zwrotem

    nie wiem jak naliczany jest rake gracza w b2b ale dla przykladu jesli jest to rake stolu/ ilosc graczy

    to w sytuacji rozegrania 1000 parti i zdobycia 1000vip i wkazdej puli rake stolu wynosil 0,5e i gralo 5 graczy mamy
    100e rc i 20% z tego daje 20e

    natomiast gdy w identycznej sytuacji rake stolu wynosilby 1e

    to mamy 200e rc i 20% z tego to 40e

    wiec nie jestes w stanie stwierdzic ile dostaniesz kasy po samej ilosci punktow vip

  3. #33
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    cos czuje ze to lipa moze byc zobaczymy na poczatku miesiaca

  4. #34
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    serwis kuerten czy wy coś wąchacie?


    jaka lipa ??? jaka niejasnosci???

    masz wszystko kawe na ławe podane vipy mowia ci tylko ile dostaniesz % .

    Normalnie nigdy nie wiesz ile bedziesz mial rakeback , bo co np na bossmedii jak miales rakeback to miales powiedziane ze za 1000 rozdan dostajesz tyle i tyle???

    nie miales dokladnie to samo mialem raked hands (potrzebne np przy bonusie) ktorych nie dalo sie przelczyc na rakeback

    po za tym czy wy wogole gracie na i4poker bo chyab nie to po jakiego grzyba piszecie tu swoje glupowate opinie

    to ze serwis ciagle cos ma do i4poker to juz od dawna widac a teraz co ciebie zatrudnil to zasmiecania??

    Zanim coś napiszecie zastanowcie sie 10 razy!!!

  5. #35
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    A Ty sie zastanow chociaz raz przed napisaniem! Ok ja wacham a ty w zyle zadowolony ?

    "lipa" znaczy, ze malo wyjdzie kto dostanie 60% ? Nieliczni, wiekszosc to bedzie 20% wiec chyba zadna rewelacja? ( i zeby miec te 20% trzeba naprawde sporo spedzic przy grze kto gra ten wie)

    Ja gram bylem nawet wysoko ostatnio cos kolo 8 miejsca w lidze dokladnie nie pamietam

    BTW
    Ja sobie cenie i4poker za szybkie i bezproblemowe wyplaty za to ze chca sie rozwijac, ale wedlug mnie sie cofneli, ale ten rake narzuca im b2b, nie ma kasy za 200vip nie ma nagrody pienieznej w lidze vip i turnieju dla najlepszej 50tki, ewidetnie poszli do tylu SZKODA
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 13-09-2006 o 15:40

  6. #36
    sebkrol18 Ty to wogle nie powinienes sie wypowiadac w tym watku a poklepujesz tylko i4 poker za tego laptopa jeszcze bo jak narazie nikt tak nie podlizuje sie do i4poker jak ty

    Czy ja musze grac w 14 nie sa inne roomy z tej sieci co mozna w nich grac. Premia rakeback do 60% jest w całej sieci B2B wiec nie widze problemu dlaczego miałbym sie czepiac i4.

    Jest to tak ustawione zeby mało kto przekroczył ten rakeback 60% w poprzednim miesiacu 3 osoby miały powyzej 10k punktów wiec kuerten ma racje ze to kiepska oferta.

    Wszystko sie potwierdzi po pierwszym miesiacu oczywiscie nie wliczajac nagród z ligi
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 13-09-2006 o 15:41

  7. #37
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    no spoko kuerten ale to zabrzmialo jakbys powiedzial "lipa" w znaczeniu jakis walek czy coś.

    a z serwisem nie ma co gadac nie pasuje ci oferta to po ch... sie wypowiadasz nikt nie potrzebuje takiego tepego rzecznika jak ty, ktore nie moze nawet zrozumiec zasad promocji

    mysle ze kazdy wyjdzie na tym lepiej niz gdyby zagral tyle samo miesiac temu za np 3500 Vipow dostawales jakies marne 83€ no doliczajac 4€ za 200 vipow bedzie to 78€ czyli okolo 160€ teraz gdyby 3500 dawalo podobna pozycje mozna liczyc na nagrode wartosci ponad 200€ plus rakeback ktory wyniesie pewnie okolo 200€ . Wiec zrozum ze nie mozesz krytykowac czegos z czego nawet nie korzystasz i nierozumiesz. Bo jak zwyle gadasz glupoty.

    Mi tam podobaja sie zmiany w i4poker bo patrze ze strony gracza i wiem ze dzieki tym promocja zarobie wiecej dlatego zalezy mi na dobrym wizerunku roomu dzieki ktoremu moj pokerowy bankroll wzrasta i mam mozliwosc rozwijania swoich pokerowych umiejetnosci i zdobywania doswiadczenia na turniejach live (i4poker tournament czy tez polish poker tour)

    Wiec sie juz nie odzywaj

  8. #38
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    ale co z tych nagrod ?
    Ipod (2gb) niby taki drogi okolo 780 zeta ale dla mnie zuplenie zbedny i powiem taka ciekawostke ze nikt go u mnie nie chce nawet za 300 zeta! Wiec nagrody rzeczowe sa malo atrakcyjne poza laptopem, kamera i aparatem ale na te nie mam szans wiec ograniczam gre do minimum

  9. #39
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    65
    Jak zdobywa się punkty VIP, wiem że dostaje się je za grę ale konkretnie jak są wyliczane ktos wie?

  10. #40
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    52
    Wszystko masz opisane na stronie i4poker w FAQ w punkcie 15.
    Ostatnio edytowane przez MarLic ; 17-09-2006 o 06:38