Zobacz wyniki ankiety: jakie wpisowe od nowego sezonu???

Głosujących
30. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • bez zmian - 35zł

    8 26.67%
  • 40zł

    2 6.67%
  • 45zł

    2 6.67%
  • 50zł

    18 60.00%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    w październiku rozpoczniemy nowy sezon wrocławskiej ligi pokera.
    chciałbym się dowiedzieć jakie jest Wasze zdanie w kwestii wpisowego...
    w tej chwili wpisowe wynosi 35zł z czego 30zł idzie do puli nagród, 2 zł trafia do funduszu nagród długofalowych a 3zł za wynajem sali itp
    podnosząc wpisowe chciałbym przede wszystkim zwiększyć kwotę, która będzie trafiać na punktację długofalową z 2zł do ok 5zł.
    około 10% trafi do lokalu a reszta do puli...
    dziękuję za głosy

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    124
    Powiem szczerze ze jesli wpisowe ulegnie zmianie to nie bedzie zbyt dobre dla frekwencji sporo osob nowicjuszy ktorzy teraz od rozpoczecia roku szkolnego (studenci). Beda chcieli zagrac to dla nich bedzie za duzo. Dla mnie osobiscie tez to jest duzo moim zdaniem najl;epiej pozostawic bez zmian. Na forum generalnie wypowiqadaja sie i glosuja osoby ktore maja stycznosc z pokeremw necie zatem czerpia z tego korzysci finansowe lub tez nie. Mysle ze warto zapytac na turnieju. ja jestem za tym aby wpisowe pozostalo bez zmian.

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    wroclaw
    Posty
    41
    ja jestem za tym zeby decyzje podjac po sezonie jesiennym.
    a ankieta powinna byc tez na turnieju przeprowadzona bo wiele osob nie zaglada na forum, a wpisowe dotyczy wszystkich : )
    Ostatnio edytowane przez hesus6 ; 13-09-2006 o 20:09

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    124
    Dla mnie to jest duzo, obawiam sie ze moze byc za duzo:/

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    spox, ankieta ma mi pomóc w podjęciu decyzji i jej wyniki nie będą wiążące... zgadzam się z Tobą Idziaczku, że zbyt wysokie wpisowe może odstraszyć trochę osób, ale nie wpadajmy w skrajności... wpisowe na naszej lidze jest najniższe w Polsce...
    uważam, że wpisowe 40zł nie wpłynie ujemnie na frekwencję, a to czy zrobić jeszcze wyższe to się zastanowię. osobiście zagłosowałem na 45zł.

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    woooow... nie spodziewałem się tylu głosów na 50zł....

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    124
    Bardzo ciekawy wynik , ale nalezalo by wziac pod uwage ze mogly glosowac osoby nie koniecznie zwiazane z naszym miastem i naszym turniejem. Mimo wszystko proponuje zrobienie glosowania na turnieju.

  8. #8
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    90
    glosoweanie na turnieju jest kiepskim pomyslem poniewaz przez rozgrywki wakacyjne przewinelo sie 70 osob a srednia na turniej to 20 i jesli juz glosowanie na turnieju to przydaloby sie je robic na kilku turniejach a to sie mija z celem bo mamy forum i jest ankieta mozna jedynie o niej przypomniec i zachecic do glosowania

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    124
    A moim zdaniem warto zrobic glosowanie na turnieju gdzy mimo przewiniecia sie 70 osob przez nasz turniej warto zwrocic uwage ze jest grupa osob ktora przychodzi zawsze i wydaje mi sie ze to do nich powinna nalezec decyzja o wpisowym gdyz Ci ktorzy przychodza raz w miesiacu moga wyrzucic 50zl, a tacy ktorzy chca brac udzial we wszystkich turniejach nie w kazdym przypadkui. wiec moim zdaniem bedzie to mialo sens na turnieju. Tak mi sie wydaje.

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    27
    Witam
    Kiedy najbliższy turniej.
    Jesli wpisowe ma byc 50 zł, a jestem za tym, to można podwyższyć początkowa ilośc zetonów dla każdego gracza, np do 500.