Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26
  1. #11
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    A ja chcialem sprawdzic ile to kosztuje sciaglem na nokie softa i chcialem pograc ale nie moge wejsc w tryb online caly czas na fonie "trying to connect..." mam w plusie wszystko ustawione nawet dzwonilem do supportu plusa pytalem co wpisac jak pyta o autoryzacje i haslo (ma byc pusto) ale nie dziala ??

  2. Musisz pozwolić aplikacji komunikować się z internetem. Nie wiem jak to wygląda w twoim telefonie, ale albo się to robi w menu aplikacji albo w menu połączeń internetowych jest specjalna kategoria dla programików javy (albo i tu i tu jednocześnie musisz włączyć).

    pzdr.
    Chris

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez poker24.pl Zobacz posta
    Musisz pozwolić aplikacji komunikować się z internetem. Nie wiem jak to wygląda w twoim telefonie, ale albo się to robi w menu aplikacji albo w menu połączeń internetowych jest specjalna kategoria dla programików javy (albo i tu i tu jednocześnie musisz włączyć).

    pzdr.
    Chris
    To tak mam to w aplikacja / kolekcja / pokerroom.com
    otwieram pokera daje tryb online

    wpisuje pin (co mi przyslali na maila)
    i tel pyta pozwalasz na dostep do sieci - daje tak

    teraz komunikat wymagana autoryzacaj punktu dostepu - klikam ok

    nazwa uzytk. pun. dostepu (zostawiam puste miejsce nic nie wpisuje tak powiedzieli w plusie) daje ok

    haslo punktu dostepu znowu puste daje ok

    i... trying to connection... i koniec nie laczy ?




    tel nokia 6230i

  4. Hmm, ciężko będzie mi pomóc nie widząc jak to u Ciebie wygląda bo nie znam się na Nokiach. Nie wiem jak tam wygląda menu ale może zamiast wchodzić do:

    aplikacja / kolekcja / pokerroom.com

    poszukaj czegoś w rodzaju:

    menu/ust.telefonu/internet/java
    albo
    menu/ust.telefonu/java

    Być może to kwesita czegoś takiego jak profile internetowe. U siebie (Sony Ericsson 600i) miałem fabrycznie zdefiniowane dwa: -MMS i -WAP i efekt był taki jak u ciebie. Dopiero jak stworzyłem profil -GPRS i przypisałem go do programów Javy to zaczęło działać. Dopiero wtedy aplikacja pokerroom.com mogła skorzystać z połączenia gprs.

    Tak więc pogrzeb trochę w telefonie to napewno znajdziesz.

    pzdr.
    Chris

  5. #15
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    7
    W sumie to jest dobry pomysl jak ma sie dobry telefon. A z netem komurke nie jest dzisiaj zle.

    W plusie mozna sobie uaktywnic usluge za okolo 50 zeta na miesiac i cieszyc sie nieograniczonym netem.

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez poker24.pl Zobacz posta
    poszukaj czegoś w rodzaju:

    menu/ust.telefonu/internet/java
    albo
    menu/ust.telefonu/java

    Chris
    nie ma tego nigdzie nie ma nic o java, ustawienia netu gprs wszystko na plus gsm

    BTW

    jak jak wcisnalem opcje przy pokerroom.com i dalem sprawdz wersje to nie polaczylo tylko napisalo aplikacja nieprawidlowa
    Ostatnio edytowane przez kuerten ; 30-08-2006 o 18:44

  7. #17
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    grał juz ktos w koncu przez komorke w pokera??/ jesli tak to jakie sa koszty i czy gra sie z graczami ktorzy graja normalnie przez kompa przy jednym stoliku, czy moze gra sie tylko z tymi osobami ktore tak jak my uzywaja komorki do gry??/

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    na razie to gralem ale tylko offline, online nie moge sie polaczyc

  9. kuerten - chyba nie mogę Ci pomóc...

    Cytat Zamieszczone przez fishisfish Zobacz posta
    grał juz ktos w koncu przez komorke w pokera??/ jesli tak to jakie sa koszty i czy gra sie z graczami ktorzy graja normalnie przez kompa przy jednym stoliku, czy moze gra sie tylko z tymi osobami ktore tak jak my uzywaja komorki do gry??/
    Koszty są znikome - płacisz za dane przesłane przez gprs. Grając na laptopie na 4 stołach ilość danych odpowiada około 5zł za godzinę. Grając przez komórkę na jednym stole zapłacisz znacznie mniej.
    Grasz z 'normalnymi' graczami. Ja przykładowo zalogowałem się przez komórkę na pokerroom.com a potem na kompie zalogowałem się na Betssona i widziałem przy stole moje drugie ego.

    pzdr.
    Chris

  10. #20
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    122
    A może ktoś słyszał o grze JAVA na komóre ? Chodzi mi o holdem bo ja mam tylko video poker