Strona 7 z 16 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 152
  1. #61
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Thats Good one Melipone :wink:

    wcale_nie na pewno nie jest tak źle, a jeśli to chęć poprawienia swojej gry przyczyni Ci się do podszkolenia angielskiego. Jak widzisz same plusy :lol:

  2. #62
    Cytat Zamieszczone przez Melipone
    Cytat Zamieszczone przez wcale_nie
    Od których pozycji z powyższych należy zacząć biorąc pod uwagę mierną znajomość języka?
    pozdrawiam
    English for beginners

    pozdrawiam

    :twisted:
    czytać ze zrozumieniem

  3. #63
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez wcale_nie
    Od których pozycji z powyższych należy zacząć biorąc pod uwagę mierną znajomość języka?
    jeśli NL stoliki to HoH1 i potem NLHT&P (w tej kolejności) (nie zaszkodzi ToP)

    jak NL turniej to HoH1 i HoH2, może jeszcze TPFAP (nie czytałem, nie wiem) no i ...........
    Tournament Poker for Advanced Multiaccounters by Zee Justin :twisted:

  4. #64
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Cytat Zamieszczone przez Melipone
    Tournament Poker for Advanced Multiaccounters by Zee Justin :twisted:
    Haha :lol:

    Swoją drogą coś o nim cicho.

    Pozatym jak na cardplayerze jest ilośc zawodników we WSOPie to wczoraj było: PLAYERS LEFT: 2200 of 2183 i na 2+2 jeden gośc napisał: ZeeJustin back

  5. #65
    ktora ksiazka moglaby byc lepsza na mikrostawki, nlhtp sklanskego czy little green book gordona?

    spotkalem sie z informacja, ze nlhtp to w polowie matematyka, inaczej mowiac czysty sklansky, zas ksiazka gordona jest bardziej teoretyczna (bardzo podobala mi sie 'no limit secretes' roundera), co mogloby mi bardziej odpowiadac

    poza tym ktora bardziej oddaje realia pokera online?

  6. #66
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    nlhtp -> tam masz wyliczone EV zagrań jako dowody, nie jest prawdą że w połowie to matematyka, autorzy sami nie chcą żeby ktoś liczył ev przy stole, tylko ci pokazują wyniki także obliczenia możesz olać a spoglądać tylko na wynik i dane zagranie tyle że... nlthp to bardziej teoria (mało przykładów) i raczej na głębokie stawki... ale i tak jest dobra -> jak grasz na mikrolimitach to lepiej se weź HoH1 (gdzie masz multum przykładów, a harrington gra bardzo ev), dalej LGB i NLHTP i czekaj na nową książkę Millera do Small Stakes NL
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 24-08-2006 o 21:35

  7. #67
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    19

  8. #68
    27 zł i 168 stron hmm, pewnie 3/4 to tłumaczenie zasad wszystkich odmian i jakieś tam podstawy, a te "szczegółowe omówienie strategii" to raczej przesada. Jednak nie czytałem, nie wiem, może jest dobra, szczególnie jeżeli nie chcesz czytać książek po angielsku.

    A no i w merilnie.pl znalezałem też inną książkę pokerową "Poker i jego sekrety", gdzie : "Książka jest praktycznym przewodnikiem po zasadach gry, w której poszczególne etapy, od rozdania talii, poprzez otwarcie przebitki, licytacje, stosowanie blindu czy tworzenie potu są szczegółowo omówione." Kto mi szczegółowo omówi co to jest stosowanie blindu i tworzenie potu ?

  9. #69
    Kupując inne ksiązki dorzuciłem do zamówienia "Poker i jego sekrety". Cóż... 8 zł lepiej już przeznaczyć na piwko Książka beznadziejna, w dodatku pisana dość dziwnym (miejscami zabawnym) językiem.

  10. #70
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    1
    Cytat Zamieszczone przez petrides Zobacz posta
    coz, ksiazka raczej dla zupelnych laikow. zreszta wiekszosc rzeczy, ktore tam sa mozna latwo znalezc w necie.

    PS. ta ksiazke mozna dostac za depozyt na i4poker.com.