Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 92
  1. #41
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    29
    nie sprawdzalem . moja wina , odszczekuje co napisalem na temat odpowiedzi na forum i dziekuje za pomoc . ale support odpisal mi dokladnie o 16 czyli minela doba . moze jakis gadzet za ta nerwowke :wink:

  2. Cytat Zamieszczone przez seryks
    nie sprawdzalem . moja wina , odszczekuje co napisalem na temat odpowiedzi na forum i dziekuje za pomoc . ale support odpisal mi dokladnie o 16 czyli minela doba . moze jakis gadzet za ta nerwowke :wink:
    Musisz ćwiczyć cierpliowść - przydaje się przy stoliku
    Jakaś akcja gadżetowa już wkrótce ... zaglądaj na nasze forum

    pzdr

  3. Cytat Zamieszczone przez seryks
    nie sprawdzalem . moja wina , odszczekuje co napisalem na temat odpowiedzi na forum i dziekuje za pomoc . ale support odpisal mi dokladnie o 16 czyli minela doba . moze jakis gadzet za ta nerwowke :wink:
    Musisz ćwiczyć cierpliowść - przydaje się przy stoliku
    Jakaś akcja gadżetowa już wkrótce ... zaglądaj na nasze forum

    pzdr

  4. #44
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    29
    forum pokerzysta.pl przegladam wlasciwie codziennie . mozecie wiec juz produkowac koszulke w rozmiarze XL 8)

    pzdr

  5. #45
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    29
    forum pokerzysta.pl przegladam wlasciwie codziennie . mozecie wiec juz produkowac koszulke w rozmiarze XL 8)

    pzdr

  6. #46
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    "Mistrz Świata w czym tylko chcesz"
    Dzięki za koszulkę

  7. #47
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    "Mistrz Świata w czym tylko chcesz"
    Dzięki za koszulkę

  8. #48
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    5
    witam

    mam pytanie. jezeli zrobie depozyt przez mtransfer to czy wyplata wraca z konta mbank ??.
    a jak zrobie depozyt ekartą to czy mozna wyplacac na ekarte spowrotem bez zadnych problemow ??.

  9. #49
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    5
    witam

    mam pytanie. jezeli zrobie depozyt przez mtransfer to czy wyplata wraca z konta mbank ??.
    a jak zrobie depozyt ekartą to czy mozna wyplacac na ekarte spowrotem bez zadnych problemow ??.

  10. Cytat Zamieszczone przez lg1500
    witam

    mam pytanie. jezeli zrobie depozyt przez mtransfer to czy wyplata wraca z konta mbank ??.
    a jak zrobie depozyt ekartą to czy mozna wyplacac na ekarte spowrotem bez zadnych problemow ??.
    Bez problemu możesz zlecić wypłatę na konto.
    Przelew idzie od 3 do 7 dni roboczych.
    Minimalna kwota wypłat - 100 PLN dla przelewu bankowego.

    Więcej informcji na temat wpłat i wypłat - na stronach betsson.com w zakładce "Moje konto" dostępnej po zalogowaniu.

    pzdr