Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1
    Najwiekszy turniej Online !!!!!!

    - Raz w tygodniu turniej o 100K,w sumie bedzie ich 32X100k

    - Raz w miesiacu turniej o milion $,w sumie bedzie ich 8

    - Finał Online pula początkowa 5 milionow $,
    caly czas rosnie.Od wczoraj wzrosła juz do 5150000.Z tego turnieju
    do wielkiego finalu przechodzi 6 osób

    - Wielki Finał bęzie rozgrywany już offline na egzotycznej wyspie.


    Aby zakwalifikowac sie do turnieju tygodniowego wystarczy wygrac satelite jednostolikową,wpisowe wynosi 6$.Następnie po dostaniu się do turnieju tygodniowego trzeba zająć miejsce od 1 do 2000 i wtedy już jesteśmy w turnieju miesięcznym.Z kazdego turnieju miesięcznego do finału awansuje pierwszysch 1000 osób.Dla jasności jedyne pieniądze jakie trzeba zainwestowac to 6 $ wpisowego do satelity i oczywiście byc najlepszym sposród 10 graczy.Jedna taka wygrana to darmowy bilet wstepu do turnieju tygodniowego.Można wygrać 32 takie satelity i brać udział we wszystkich 32 turniejach tygodniowych.Więcej szczegółów na stronie Party Poker.


    Pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    najlepsze ze to praktcyznie jest normalny turniej z wpisowym 50$ tylko tak sprytnie zakamuflowany ze niby freeroll

    jeszce male sprostowanie satelity sa od 6$ do 55$ w tych z wyzszym wpisowym jest np dla top3 wejsciowka oraz reszta kasy dzielona wedlug miejsc

    oraz mozna sie dostac do tego turnieju gdy bedziemy w rozdaniu w ktorym padnie jackpot lub gdy bedziemy rgali w czasie "padniecia" jackpota na stole o takich samych stawkach ilosci graczy itd.

  3. #3
    Party robi ciekawe promocje a ta chyba jest z lekka nie trafina jest juz co niedziela o milion i do niego sa kwalifikacje.

    To niby freeroll a wpisowe sa mogli to zrobic za PP wejscie a nie jakies Kwalifikacje

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Promocja spoko i niech sobie bedzie ale dlaczego wszystkie stoliki cash games sa teraz tylko Monster i nie ma w ogole zwyklych? Mnie te freerolle nie interesuja a na stolikach Monster jest wyzszy rake (tak jak na stolikach z bad beat jackpot)

  5. #5
    Nic się nie zmieniło jedynie doszły stoliki MONSTER.

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    tak jak mowi da nowa zakladke masz otwarta pewnie monster cash tables i daltego amsz same monstery :wink:

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    hmm dzisiaj juz mam tez stoliki zwykle ale przedwczoraj byly same monster (3 razy wtedy sprawdzalem czy na pewno w dobrej zakladce jestem )

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    260
    Ten monster to jest absolutna tragedia. Zwiekszony rake zzera wygrane. Ja uciekam z Party. Przestraszylem sie potwora. http://forumserver.twoplustwo.com/sh...Number=6700718

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    ciekawi mnie tylko dlaczego na NL2000 sa zajete tylko 2 stoly zwykle a reszta siedzi na monsterach (w tym najwieksi wymiatacze z tych stawek). ale ogolnie na wszystkich stawkach wiekszosc pouciekala na stoly z jackpotem (w tym 99% fishow)

  10. #10
    Panowie na party z tego co przedstawia jego własciciel gra 80% amerykanów wiec dla nich to moze i dobra promocja bo oni jak wala to po duze pieniadze a my biedni Polacy musimy grac tam gdzie taniej i daja cos jeszcze.

    Dla graczy z wiekszych stawek to zwiekszenie rake to i tak nic nie zmienia i tak.