Strona 4 z 84 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 838
  1. #31
    Witam,
    Cytat Zamieszczone przez emulator
    Jeszcze jedno pytanie:czy w i4poker mozna miec konto na minusie??
    Cytat Zamieszczone przez MarLic
    Nie ma powodów do obaw, turnieje Freeroll, jak sama nazwa wskazuje, są darmowe, za wstęp nie płaci się nic, a można w nich wygrać prawdziwe pieniądze.
    Natomiast Play Money to wirtualne pieniądze które nie mają nic wspólnego z prawdziwymi pieniędzmi. Stosuje się je do gry na stolikach FunMoney które znajdziesz w głównym lobby. Dzięki temu możesz pograć trochę za darmo bez ryzyka że przegrasz prawdziwe pieniądze.
    Play Money nie ma nic wspólnego z turniejami Freeroll. Ten 1000 który otrzymałeś podczas turnieju w żaden sposób nie jest związany z prawdziwymi pieniędzmi, to po prostu żetony do gry.
    Jeśli chodzi o stan konta to nie można mieć go na minusie, żeby coś przegrać trzeba najpierw coś wpłacić lub wygrać w turniejach Freeroll.
    Nic dodać, nic ująć. Profesjonalnie i rzeczowo. Dziękuje :wink:
    Piotr
    i4poker.com

  2. #32
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    7
    wilekie dzieki za odpowiedz,domyslalem sie o co chodzi ale wolalem sie upewniec,jeszcze raz wielkie dzieki,pozdrawiam.

  3. #33
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    262
    Ogromny minus dla i4poker za straty podczas wyplacania srodkow.
    W momencie wplacania srodkow na konto i4poker zlotowki sa przeliczane na euro po srednim kurse NBP(www.nbp.pl)
    Zostalem poinformowany ze podczas wyplaty rowniez Euro sa przeliczane na zlotowki po kursie srednim NBP a nastepnie wplacane na moje konto.
    Niestety kwota ktora otrzymalem byla drastycznie nizsza od tej ktorej sie spodziewalem.Kurs po ktorym zostala przeliczona waluta nie byl kursem srednim NBP a byl kursem nizszym od kursu "kupna waluty" NBP!
    Nastepnie zostalem poinformowany ze jednak waluta jest przeliczana nie na podstawie kursu sredniego NBP a wedlug kursu sredniego KREDYT BANKU w ktorym i4poker ma konto.
    BARDZO MI SIE TO NIE PODOBA,gdyz tak dziwnie sie sklada ze kurs sredni KREDYT BANKU zazwyczaj(mozna smialo stwierdzic zawsze!) jest nizszy od kursu sredniego NBP .
    Przy wiekszych kwotach straty sa naprawde duze.
    Inaczej by bylo gdyby przy wplacaniu Euro bylo przeliczane po kursie srednim KREDYT BANKU a nie NBP .
    Domyslam sie ze z tym nic nie da sie zrobic.....jedyne co zostaje to granie na innym portalu ;/

  4. #34
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    20
    Cytat Zamieszczone przez Rion
    Ogromny minus dla i4poker za straty podczas wyplacania srodkow.
    W momencie wplacania srodkow na konto i4poker zlotowki sa przeliczane na euro po srednim kurse NBP(www.nbp.pl)
    Zostalem poinformowany ze podczas wyplaty rowniez Euro sa przeliczane na zlotowki po kursie srednim NBP a nastepnie wplacane na moje konto.
    Niestety kwota ktora otrzymalem byla drastycznie nizsza od tej ktorej sie spodziewalem.Kurs po ktorym zostala przeliczona waluta nie byl kursem srednim NBP a byl kursem nizszym od kursu "kupna waluty" NBP!
    Nastepnie zostalem poinformowany ze jednak waluta jest przeliczana nie na podstawie kursu sredniego NBP a wedlug kursu sredniego KREDYT BANKU w ktorym i4poker ma konto.
    BARDZO MI SIE TO NIE PODOBA,gdyz tak dziwnie sie sklada ze kurs sredni KREDYT BANKU zazwyczaj(mozna smialo stwierdzic zawsze!) jest nizszy od kursu sredniego NBP .
    Przy wiekszych kwotach straty sa naprawde duze.
    Inaczej by bylo gdyby przy wplacaniu Euro bylo przeliczane po kursie srednim KREDYT BANKU a nie NBP .
    Domyslam sie ze z tym nic nie da sie zrobic.....jedyne co zostaje to granie na innym portalu ;/

    mozesz wypłacić na MB i wtedy na konto

  5. #35
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    262
    Oczywiscie ze tak moge.....ale rownie dobrze moge grac na innym portalu i odrazu wplacac na swoje konto bez uzywania MB

  6. #36
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Nie jestem pewien czy w dobrym temacie piszę, ale chcę się odnieść do posta ze 'starego' wątku i4poker.

    Cytat Zamieszczone przez 2rock
    Juz od następnego tygodnia, we współpracy z pokerportalem rusza mój specjalny blog prosto z Las Vegas.
    [...]
    Oprócz tego udało mi się zdobyć akredytacje na World Series of Poker, wiec już od 24 czerwca będziecie mogli na bieżąco śledzić wszystko to co dzieje się na tegorocznych mistrzostwach (ze szczególnym uwzględnieniem postawy naszych rodaków na main event’cie).
    Od tego posta minął już jakiś miesiąc i na razie nic takiego nie znalazłem. Czy jest szansa na jakieś relacje chociaż na czas main eventu? Zwłaszcza te "uwzględniające postawę naszych rodaków"?

  7. #37
    Witam,
    Cytat Zamieszczone przez Rion
    Ogromny minus dla i4poker za straty podczas wyplacania srodkow.
    W momencie wplacania srodkow na konto i4poker zlotowki sa przeliczane na euro po srednim kurse NBP(www.nbp.pl)
    Zostalem poinformowany ze podczas wyplaty rowniez Euro sa przeliczane na zlotowki po kursie srednim NBP a nastepnie wplacane na moje konto.
    Niestety kwota ktora otrzymalem byla drastycznie nizsza od tej ktorej sie spodziewalem.Kurs po ktorym zostala przeliczona waluta nie byl kursem srednim NBP a byl kursem nizszym od kursu "kupna waluty" NBP!
    Nastepnie zostalem poinformowany ze jednak waluta jest przeliczana nie na podstawie kursu sredniego NBP a wedlug kursu sredniego KREDYT BANKU w ktorym i4poker ma konto.
    BARDZO MI SIE TO NIE PODOBA,gdyz tak dziwnie sie sklada ze kurs sredni KREDYT BANKU zazwyczaj(mozna smialo stwierdzic zawsze!) jest nizszy od kursu sredniego NBP .
    Przy wiekszych kwotach straty sa naprawde duze.
    Inaczej by bylo gdyby przy wplacaniu Euro bylo przeliczane po kursie srednim KREDYT BANKU a nie NBP .
    Domyslam sie ze z tym nic nie da sie zrobic.....jedyne co zostaje to granie na innym portalu ;/
    Ponieważ i4poker.com posiada konto w Kredyt Banku wszystkie przewalutowania z EURO na złotówki (i na odwrót) odbywają się po kursach walut Kredyt Banku. Nasz serwis nigdy nie zarabiał na transakcjach walutowych. Absolutnie nie mamy na to wpływu. Dlatego drodzy gracze, uprzedzając wszystkie pytania odpowiadam, że jeśli chcecie poznać aktualny kurs waluty w dniu wpłaty lub wypłaty do/z i4poker, skorzystajcie z tego linku prowadzącego na stronę Kredyt Banku. Znajdziecie tam aktualne kursy Euro, po których bank przelicza Wasze pieniądze.
    Z wszelkimi dodatkowymi pytaniami dotyczącymi wpłat i wypłat zgłaszajcie się do naszego supportu pod adresem support@i4poker.com.
    Pozdrawiam
    Piotr
    pietka@i4poker.com

  8. #38
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    276
    Czy konto i4 w Kredyt Banku jest kontem walutowym czy zlotowkowym?

  9. #39
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez i4poker Polska
    Witam,
    Cytat Zamieszczone przez kuerten
    uwaga do B2B
    niech w koncu zrobia zeby byl napis co sie ma aktualnie na reku, na omaha h/l jest to dosc wazne bo tam sie mozna zamotac czasami!
    Pracujemy nad tym. I nad innymi zmianami, które zgłaszacie również.
    pozdrawiam
    Piotr
    i4poker.com
    nic sie nie zmienilo czy to az tak duzy problem ?

  10. #40
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    7
    Mam pytanie:
    Czy do wyrobienia bonusa liczą się punkty VIP które się już ma na koncie przed wpłatą, czy tylko te zdeobyte po wpłacie