Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Popieram w całej rozciągłości TesseracT'a. Trafiam coś - bet pot. Jeden bad beat odrabiam dwoma, trzema rozdaniami gdzie i ja i przeciwnik coś trafiamy lub przeciwnikowi wydaje się, że mogę blefować. W obydwu przypadkach pula wynosi 2x mniejszy stack - nie ma przebacz.

  2. #22
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kalisz
    Posty
    36
    ZA SŁABO PDBIJANE!!! powinneś połozyc 5 lub 6BB

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Guerillas Street
    Posty
    242
    Cytat Zamieszczone przez TheQba
    ZA SŁABO PDBIJANE!!! powinneś połozyc 5 lub 6BB
    Jeżeli chodzi o preflop, to dyskusja powinna być czy podbijać, a nie o ile. 44 trafi seta w jednym rozdaniu na 8, a bez tego jest niczym. Na flopie zagranie nie jest takie tragiczne bo raczej mało drawów jest, turn rzeczywiście bet przydałby się bo drawów dużo, a river chyba rozegrany najlepiej jak można.

  4. #24
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    118
    Cytat Zamieszczone przez miecho
    Cytat Zamieszczone przez TheQba
    ZA SŁABO PDBIJANE!!! powinneś połozyc 5 lub 6BB
    Jeżeli chodzi o preflop, to dyskusja powinna być czy podbijać, a nie o ile. 44 trafi seta w jednym rozdaniu na 8, a bez tego jest niczym. Na flopie zagranie nie jest takie tragiczne bo raczej mało drawów jest, turn rzeczywiście bet przydałby się bo drawów dużo, a river chyba rozegrany najlepiej jak można.
    Jesli chodzi o mnie, to zawsze przed flopem podbijam z PP. Albo tylko call jesli ktos juz przede mna raisnal :P

    Co do all'in-ów (na pre flopie) to raczej nie sprawdzam z niskimi parkami.