Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 43
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    żebyś się nie zdziwił:P

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Ricardo po prostu zniszczyl Anglikow w karnych obronil 3/4 a przy tym ktory wpuscil juz mial pilke na reku ale minimalnie nie zdarzyl. Ja juz od 1/8 kibicuje Portugalii i mam nadzieje ze pokonaja najbardziej znienawidzona przeze mnie druzyne swiata - Francuzow (nie wiem czemu ale od dziecka ich nie lubilem :P)

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Ja sie o nich nie martwie, bedzie wypoczety Deco i Costinha, zabojady musza odejsc.

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    217
    Przez takich symulantow jak Wlosi, pilke sie coraz gorzej oglada.

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    wogole jak mozna lubic wlochow??

    przeciez patrzec nie mozna na ich gre, jebane catenacio, jak tak meczyli sie z kangurkami to niemcy ich rozniosa wedlug mnie przegraja conajmniej roznica 2 bramek i bedzie to lagodny wyrok kary

    a francja jest na fali wiec powinna przejsc portugalie chyba ze dojdzie do karnych a tam rzeczywiscie ricardo nie ma rownych sobie

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    89
    Final: Francja - Niemcy. Mistrz: [Niestety: Niemcy...]

  7. #17
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    czestochowa
    Posty
    212
    I cooooo I cooooooo mowilem moi kochani AZZURI juz w finale sa i chyba troszke wam usta zamknelo :P a do tego zeby moj typ jeszcze z przed rozpoczecia mundialu sie sprawdzil potrzeba jeszcze tylko portugali i final bedzie taki jak przepowiedzial najwiekszy znawca footballu w polsce :P. FORZAAAA ITALIA !!!! juz tylko jeden mecz .

    pozdro dla wszystkich

  8. #18
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    ehh cwele z francji w finale :?

  9. #19
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    czestochowa
    Posty
    212
    Szkoda portugali bo tak naprawde francja nie pokazala nic szczegolnego w polfinale ,ale coz to jest football , teraz nie pozostalo nic innego jak dopingowac ITALIE w finale !!!! mam nadzieje ze wy tez im pomozecie i bedziecie za nimi trzymac :0.W przypadku porazki ITALI (malo prawdopodobne) wience pogrzebowe prosze przesylac do czestochowy :P:P. FORZAAAAAAAA SQUAD LE AZZURRA !!!!!! tylko jeden ostatni mecz !!!!

    pozdro i zapraszam na 1 z cyklu turniej ligi czestochowskiej w piatek

  10. #20
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967